5/5

Oyun dünyasına giriş yaparak ismini altın harfler ile yazdıran birçok farklı oyun bulunmaktadır. Bu oyunların başında da son dönemlerde Valorant gelmektedir. Bu içeriğimizde ise sizlerle birlikte Valorant nişangah kodları konusuna göz atacağız. Bu konuda özellikle oyuncuların kafalarında çok farklı soru işaretleri yer alıyor. Hem soru başlıkları hem de cevaplar ile birlikte bu soruları cevaplamaya çalışacağız.

Valorant Nedir?

Valorant, Riot Games tarafından geliştirilen bir strateji ve nişancılık oyunudur. Oyun, bir takım olarak birbirinizle birlikte hareket ederek rakiplerinizi yok etmeye çalışırken, kendinize has yetenekler kullanarak oyunda başarılı olmaya çalışırsınız. Oyun, yüksek hız ve düşük gecikme süresi sayesinde gerçek zamanlı olarak oynanabilir.

Valorant Nişangah Kodu Nedir?

Valorant, Riot Games tarafından geliştirilen bir online aksiyon-taktik oyunudur. Oyunda, karakterlerin silahının hedef alıcısı olarak kullanılan “crosshair” vardır. Crosshair, oyuncunun hedefini daha doğru bir şekilde belirlemesini sağlar. Valorant’ta crosshair’ın görünümünü değiştirmek için kullanılan kodlar vardır. Örneğin, aşağıdaki kodları kullanarak crosshair’ın rengini değiştirebilirsiniz:

cl_crosshaircolor "1" // kırmızı
cl_crosshaircolor "2" // yeşil
cl_crosshaircolor "3" // mavi
cl_crosshaircolor "4" // sarı

 

Bu kodları oyun içinde konsol penceresine yazarak crosshair rengini değiştirebilirsiniz. Daha fazla bilgi için Valorant resmi forumlarına bakabilir veya oyun içinde “ayarlar” sekmesine giderek crosshair ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Valorant Nişangah Kodları

Nişangah Ayarları Nokta İçin Gerekenler:
Merkez Nokta Açık
Merkez Nokta Saydamlığı 1
Merkez Nokta Kalınlığı 2
Ana Çizgi Saydamlığı 0
İç Çizgi Saydamlığı 0
Dış Çizgi 0

Valorant Nişangah Kodu Nereye Yazılır?

Valorant’ta nişangah kodu, oyuna giriş yaparken kullandığınız hesap üzerinde bulunan “Kodlar” bölümüne yazılır. Bu bölüme, oyun içerisinde edindiğiniz nişangah kodlarını girerek nişangahlarınızı aktif hale getirebilirsiniz.

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte Valorant nişangah kodu ile ilgili birçok soru başlığına ve cevaplarına değindik. Umarım sizler için faydalı ve bilgi içeren bir makale türü olmuştur. Hemen aşağıda yer alan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazabilirsiniz.

Aynı zamanda içeriklerimizde yer alan Lords Mobile promosyon kodları konusuna da göz atmanızı tavsiye etmekteyim.