5/5

Köyünüze göktaşı düştüğünü hayal edebiliyor musunuz? İşte bu hayal Sunrise Village apk ile gerçek oluyor. Köyünüze düşen göktaşı ile birlikte tüm düzen bozuluyor. İşte bu noktada sizleri farklı durumlar beklemektedir. Sizlere düşen görev ise köyü yeniden inşa etmek ve köylü halkını mutlu edebilmektir. Sizleri bu noktada birçok farklı sorumluluğun da beklediğini söylemek mümkün.

Oyun içerisinde “Gündoğumu Köyü” isminde bir köy yer alıyor. Siz, bu köyden birisiniz. Bu köye düşen göktaşı ile birlikte etraf çok fena hale gelmektedir. Sizlere düşen görev de köyü ve köylü halkını yeniden bir araya getirmek, düzeni sağlamaktır. Sunrise Villa apk indir ile birlikte çok zevkli ve eğlenceli vakitler sizleri beklemektedir. Tek yapmanız gereken oyunu indirmek ve hızlıca oyuna giriş yapmanızdır. Gerekli rehber eşliğinde oyun ilerleme kat etmektedir.

Sunrise Village Hileli Apk

Son dönemlerin en çok sevilen ve beğeni kazanan oyunlarından birisidir. Özellikle de Sunrise Village hileli apk en çok sorgulanan isimlerden birisi. Oyun içerisinde birbirinden farklı şeyler sizleri beklemektedir. Oyuna giriş yapın ve reklamsız olarak istediğiniz kadar elmas, para gibi değerleri şeyleri kazanmaya başlayın. Bu sayede oyun hilesi ile birlikte çok daha fazla zevk alacaksınızdır.

Mod Hakkında
Yapımcı: InnoGames GmbH
Oyun Sürümü: v1.76.45
Mod Türü: Apk İndir

Sunrise Village APK Kurulumu

  • Aşağıda yer alan Sunrise Village mod apk indirme bağlantısına tıklayın,
  • İndirme işlemini başlatın,
  • Cihazınıza indirdiğiniz APK dosyasına tıklayın,
  • Kurulumun bitmesini bekleyin ve tamamlayın.