Değerlendirin

Mercedes-Benz New Travego 16 SHD Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en çok sevilen ve beğeni kazanan simülasyon türlerinden birisidir. Tır kullanma oyunu denildiğinde ilk olarak akla geldiği için, genel olarak bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet bulunmaktadır. Gerçekçi bir fizik ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir yapı sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 Mercedes-Benz New Travego 16 SHD modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız. Dilerseniz kısaca mod ile alakalı gerekli bilgilere geçiş yapabiliriz.

ETS 2 Mercedes-Benz New Travego 16 SHD Modu

Tır kullanmayı sevenler genel olarak simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Fiat markası da genel olarak sevilen durumlardan birisidir. Bu sebepten dolayı da sizlerle birlikte Mercedes-Benz New Travego 16 SHD 1.49 modunu paylaşmaktayız. Uzun zamandır sevilen ve beğeni kazanan bir araç modu olması nedeniyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma sunuyoruz. Bu sayede oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 mod paylaşımlarımız, özellikle son zamanlarda oyuncular tarafından bir hayli beğenilmektedir. Bu sebepten dolayı mutlaka kategorimizde yer alan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 Mercedes-Benz New Travego 16 SHD modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

Mod Özellikleri

-Yüksek model kalitesi ve dokuları
-Gerçekçi iç mekan
-Gerçekçi motor ve şanzıman değerleri
-Gerçekçi motor Sesi
-Gerçekçi geciktirici ses
- Oyun motoruna dahil olmayan ve dünyada ilk olan 7. kamera ve daha fazlası!

Mod Hakkında
Yapımcı: Proje Sahibi: Ağır Taşıtlar Türkiye / HVT
Model: Doğız Bakırcı
Düzenle, Dönüştür: Harun Aras (KskLi1453)
Diğer 3D Modeller: İsmail Arslan
Dokular: Emin Doğuş Gümüşsýn – Berk Gömleksiz
Gösterge Tablosu: Trzpro
Cilt, Logo: Emin Doğuş Gümüşsýn – Furkan Kızıl – Berkant Terzi
Oyun Sürümü: ETS 2 Otobüs Modu
Mod Türü: Otobüs 

tra1 1

tra2 tra3

ETS 2 Mercedes-Benz New Travego 16 SHD Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
  1. Aşağıdaki linkten Mercedes-Benz New Travego 16 SHD Modu bilgisayarınıza indirin.
  2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
  3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
  4. İndirdiğiniz Rar içerisindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Mercedes-Benz New Travego 16 SHD Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Mercedes-Benz New Travego 16 SHD mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.