5/5

Rockstar Games firmasının birçok farklı başarılara imza attığını söyleyebilmek mümkündür. Özellikle çıkarmış olduğu eski oyun isimleri, günümüzde halen konuşulmaya devam etmektedir. Birçok farklı seri ismi oluşturan Rockstar Games, özellikle GTA serisi ile ön plana çıkmaktadır. Gta San Andreas serisi de bu isimlerden birisidir. Hem o yıllara göre oyun mekaniği hem de gerçekçiliği ile birlikte oyuncuların kalbini çalmaktadır. Bu içeriğimizde de sizlerle birlikte GTA San Hummer H3 Stock modu içeriğine göz atacağız.

Gta San Andreas Hummer H3 Stock Modu

Oyun dünyasında birçok farklı kategori ile karşılaşabilmek mümkündür. Açık dünya ve simülasyon alanında Grand Theft Auto modları bir hayli popüler durumdadır. Bu sebepten dolayı da sizlerle birlikte bu paylaşımda bulunmaktayız. Bu tür modlar ile birlikte oyunu çok daha zevkli hale getirebilmeniz mümkündür. Çünkü genel olarak Gta San Andreas mod içerikleri, oyuncuların bir hayli dikkatini çekmektedir. Bakıldığında burada paylaşılan Gta San Andreas Hummer H3 Stock araba modu da güncel bir moddur. Bu sebepten dolayı da sizlerle birlikte paylaşmak istedim.

Birçok kişi Gta San mod gibi araştırmalar yapmaktadır. Bu konuda Oyun Serüveni olarak güncel içerik paylaşımlarımız devam etmektedir. Bildiğiniz gibi Rockstar Games, birçok oyun serisi ile ön plandadır. Bu noktada eski tarihte geliştirilen oyunlarda sevilmektedir. Bu sebepten dolayı da birçok oyun kategorimiz mevcuttur. Bunlardan birisi de Gta 5 mod kategorisidir. Bu kategori ile birçok güncel içeriğe ulaşabilmeniz mümkündür.

Şimdi gelin GTA San Andreas Hummer H3 Stock mod içeriğine bir göz atalım. Bu sayede modların bir özelliği varsa, kolaylıkla öğrenmiş olabiliriz.

  • Gerçekçi grafikler mevcuttur,
  • Mod yapımcısına teşekkürler.
Hummer H3 Stock

Hummer H3 Stock

Hummer H3 Stock

Hummer H3 Stock

Mod Hakkında

Yapımcı: CARRIZALEJO123
Oyun Sürümü: GTA San Andreas Mod İndir
Mod Türü: Araç

Aynı zamanda sitemizde yer alan GTA SA kurtarıcı modu içeriğine de göz atmayı unutmayın.