5/5

Rocsktar Games stüdyosunun en sevilen serilerinden birisi olan Grand Theft Auto, her geçen gün daha fazla bir ilgi görmektedir. Bildiğiniz gibi uzun yıllardan bu yana GTA serisini tüm dünyadaki oyuncular deneyimlemektedir. Bizler dahil birçok serisini de beğenerek oynamaktayız. Bu noktada tabi açık dünya simülasyonu olması da en büyük avantajlardan birisidir. Bu içeriğimizde de sizlerle birlikte GTA 5 KF51 Panther Tank modu içeriğini paylaşmaktayız. Bu mod ile birlikte çok daha zevkli bir oyun deneyimi yaşamış olacaksınız.

GTA 5 KF51 Panther Tank Modu

Açık dünya simülasyonunda birbirinden farklı modları denemeye hazır mısınız? Her geçen gün artan ilgi ile birlikte GTA 5 modları yapımları da artmaktadır. Oyun Serüveni olarak sizlere özel olarak tüm içeriklerimizi güncel tutmaya çalışmaktayız. Bu bizler için en büyük ayrıcalıklardan birisidir. Bildiğiniz gibi birçok farklı mod türü bulunmaktadır. Güncel olarak baktığımızda GTA V KF51 Panther Tank modu bir hayli ilgi görmekteydi. Bende sizler için bu modu hemen paylaşmak istedim. Mod son derece özen verilerek hazırlanmış durumdadır. Mod yapımcısına buradan teşekkürlerimizi tekrardan sunmaktayım.

Grand Theft Auto 5 KF51 Panther Tank modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

  • Gelişmiş Muharebe Modu
  • Özelleştirilebilir özellikler
KF51 Panther Tank

KF51 Panther Tank

Mod Hakkında
Yapımcı: SkylineGTRFreak
Oyun Sürümü: GTA 5 Mod
Mod Türü: Araç

 

Panter Tank Modu Kurulumu

1. "kf51" klasörünü [Gamefolder]\update\X64\dlcpacks\ klasörüne yerleştirin.
2. OpenIV ile [Oyun klasörü]\update\update.rpf\common\data\dlclist.xml dosyasını açın ve bunu Notepad++ ile düzenleyin. Aşağıdaki girişi ekleyin:
dlcpacks:\kf51\
3. Artık işiniz bitti, araç türünü oluşturmak için "ada göre doğma" işlevine sahip bir eğitmene ihtiyacınız olacak (örneğin Gelişmiş Yerli Eğitmen): "kf51"

GTA V KF51 Panther Tank Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte GTA 5 KF51 Panther Tank mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.