5/5

Rocsktar Games stüdyosunun en sevilen serilerinden birisi olan Grand Theft Auto, her geçen gün daha fazla bir ilgi görmektedir. Bildiğiniz gibi uzun yıllardan bu yana GTA serisini tüm dünyadaki oyuncular deneyimlemektedir. Bizler dahil birçok serisini de beğenerek oynamaktayız. Bu noktada tabi açık dünya simülasyonu olması da en büyük avantajlardan birisidir. Bu içeriğimizde de sizlerle birlikte GTA 5 Invetero Coquette D10 Polis Arabası modu içeriğini paylaşmaktayız. Bu mod ile birlikte çok daha zevkli bir oyun deneyimi yaşamış olacaksınız.

GTA 5 Invetero Coquette D10 Polis Arabası Modu

Açık dünya simülasyonunda birbirinden farklı modları denemeye hazır mısınız? Her geçen gün artan ilgi ile birlikte GTA 5 modları yapımları da artmaktadır. Oyun Serüveni olarak sizlere özel olarak tüm içeriklerimizi güncel tutmaya çalışmaktayız. Bu bizler için en büyük ayrıcalıklardan birisidir. Bildiğiniz gibi birçok farklı mod türü bulunmaktadır. Güncel olarak baktığımızda GTA V Invetero Coquette D10 Polis Arabası modu bir hayli ilgi görmekteydi. Bende sizler için bu modu hemen paylaşmak istedim. Mod son derece özen verilerek hazırlanmış durumdadır. Mod yapımcısına buradan teşekkürlerimizi tekrardan sunmaktayım.

Grand Theft Auto 5 Invetero Coquette D10 Polis Arabası modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

  • - Ayar parçaları olarak çatıda CallSign sistemi
  • - Tüm ışıklar ekstradır
  • - Stok Coquette D10'dan ayarlama
  • - LED'ler
  • - Kir haritalama - Coquette D10'dan stok
  • - Görünüm haritalama - Coquette D10'dan stok
  • - Kırılabilir camlar
  • - Özel işleme

 

Invetero Coquette D10 Polis Arabası

Invetero Coquette D10 Polis Arabası

Invetero Coquette D10 Polis Arabası

Invetero Coquette D10 Polis Arabası

Mod Hakkında
Yapımcı:seb5a
Oyun Sürümü: GTA 5 Mod
Mod Türü: Araç

 

Polis Arabası Mod Kurulumu

FiveM
kaynak klasörünüze polcoq4 klasörünü koyun "start polcoq4" to server.cfg
SP
mods/update/x64/dlcpacks/*buraya* "polcoq4" yazın,
mods/update/update.rpf/common/data/dlc.list içine "dlcpacks:/polcoq4/" bu satırı ekleyin

GTA V Invetero Coquette D10 Polis Arabası Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte GTA 5 Invetero Coquette D10 Polis Arabası mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.