5/5

Rocsktar Games stüdyosunun en sevilen serilerinden birisi olan Grand Theft Auto, her geçen gün daha fazla bir ilgi görmektedir. Bildiğiniz gibi uzun yıllardan bu yana GTA serisini tüm dünyadaki oyuncular deneyimlemektedir. Bizler dahil birçok serisini de beğenerek oynamaktayız. Bu noktada tabi açık dünya simülasyonu olması da en büyük avantajlardan birisidir. Bu içeriğimizde de sizlerle birlikte GTA 5 Honda Civic Type-R FL5 2023 modu içeriğini paylaşmaktayız. Bu mod ile birlikte çok daha zevkli bir oyun deneyimi yaşamış olacaksınız.

GTA 5 Honda Civic Type-R FL5 2023 Modu

Açık dünya simülasyonunda birbirinden farklı modları denemeye hazır mısınız? Her geçen gün artan ilgi ile birlikte GTA 5 modları yapımları da artmaktadır. Oyun Serüveni olarak sizlere özel olarak tüm içeriklerimizi güncel tutmaya çalışmaktayız. Bu bizler için en büyük ayrıcalıklardan birisidir. Bildiğiniz gibi birçok farklı mod türü bulunmaktadır. Güncel olarak baktığımızda GTA V Honda Civic Type-R FL5 2023 modu bir hayli ilgi görmekteydi. Bende sizler için bu modu hemen paylaşmak istedim. Mod son derece özen verilerek hazırlanmış durumdadır. Mod yapımcısına buradan teşekkürlerimizi tekrardan sunmaktayım.

Grand Theft Auto 5 Honda Civic Type-R FL5 2023 modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

  • Yüksek kaliteye sahip iç ve dış mekan grafikleri,
  • Gerçekçi ayna yansımaları,
  • Özel kullanım,
  • Eller direksiyonda animasyonu,
  • 4 kapı, kaput ve bagaj açılır,
  • Kadranlar çalışır,
  • Kırılabilir camlar.

Not: Bazı parçaları modifiye alanında tamamlamanı gerekmektedir.

Kurulum:

Adım #1: İlk olarak GTAV\mods\update\update.rpf\common\data alanına gidin.
Adım #2: Buradan dlclist.xml dosyasını çıkartın ve "dlcpacks:\typer23\" satırını ekleyin.
Adım #3: Son olarak GTAV\mods\update\x64\ dlcpacks ve typer23 adlı bir klasör oluşturun, dahil edilen dlc.rpf dosyasını ekleyin

Spawn: Typer23

Honda Civic Type-R FL5 2023

Honda Civic Type-R FL5 2023

Honda Civic Type-R FL5 2023

Honda Civic Type-R FL5 2023

Mod Hakkında
Textures from Echo WORK: hongqi-9
Convert to GTA SA: Echo WORK
Convert from GTA SA to GTA V: hongqi-9
Oyun Sürümü: GTA 5 Mod
Mod Türü: Araç

GTA V Honda Civic Type-R FL5 2023 Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte GTA 5 Honda Civic Type-R FL5 2023 mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Aynı zamanda sitemizde yer alan FS 22 kamyon modu içeriğine de göz atabilirsiniz.