5/5

Rocsktar Games stüdyosunun en sevilen serilerinden birisi olan Grand Theft Auto, her geçen gün daha fazla bir ilgi görmektedir. Bildiğiniz gibi uzun yıllardan bu yana GTA serisini tüm dünyadaki oyuncular deneyimlemektedir. Bizler dahil birçok serisini de beğenerek oynamaktayız. Bu noktada tabi açık dünya simülasyonu olması da en büyük avantajlardan birisidir. Bu içeriğimizde de sizlerle birlikte GTA 5 Fiat Egea modu içeriğini paylaşmaktayız. Bu mod ile birlikte çok daha zevkli bir oyun deneyimi yaşamış olacaksınız.

GTA 5 Fiat Egea Modu

Açık dünya simülasyonunda birbirinden farklı modları denemeye hazır mısınız? Her geçen gün artan ilgi ile birlikte GTA 5 modları yapımları da artmaktadır. Oyun Serüveni olarak sizlere özel olarak tüm içeriklerimizi güncel tutmaya çalışmaktayız. Bu bizler için en büyük ayrıcalıklardan birisidir. Bildiğiniz gibi birçok farklı mod türü bulunmaktadır. Güncel olarak baktığımızda GTA V Fiat Egea modu bir hayli ilgi görmekteydi. Bende sizler için bu modu hemen paylaşmak istedim. Mod son derece özen verilerek hazırlanmış durumdadır. Mod yapımcısına buradan teşekkürlerimizi tekrardan sunmaktayım.

Grand Theft Auto 5 Fiat Egea modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz. Aynı zamanda sitemizde yer alan ets 2 mod içeriğimize de göz atabilirsiniz.

  • Tepe lambası çalışmaktadır,
  • Farlar çalışmaktadır,
  • Ön ve arkalar açılmaktadır,
  • Direksiyon animasyonu mevcuttur,
  • Template dosyası vardır,
  • Camlar kırılmamaktadır,
  • Burada paylaştığımız conversion TR-PLAYER tarafından yapılmıştır. Başka bir yerde paylaşırken link ve yapımcı alanlarını değiştirmeyelim.
Fiat Egea

Fiat Egea

Mod Hakkında
GTA SA Model: yellow1441 & trzpro
GTA V Convert : TR-PLAYER (Eski ismim= Gta V Turkish-Mods)
GTA V Taksi Edit: egmteam
Oyun Sürümü: GTA 5 Mod
Mod Türü: Araç

GTA V Fiat Egea Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte GTA 5 Fiat Egea mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.