5/5

Rocsktar Games stüdyosunun en sevilen serilerinden birisi olan Grand Theft Auto, her geçen gün daha fazla bir ilgi görmektedir. Bildiğiniz gibi uzun yıllardan bu yana GTA serisini tüm dünyadaki oyuncular deneyimlemektedir. Bizler dahil birçok serisini de beğenerek oynamaktayız. Bu noktada tabi açık dünya simülasyonu olması da en büyük avantajlardan birisidir. Bu içeriğimizde de sizlerle birlikte GTA 5 Ferrari 2015 Araba modu içeriğini paylaşmaktayız. Bu mod ile birlikte çok daha zevkli bir oyun deneyimi yaşamış olacaksınız. Ferrari spor arabanız ile daha keyifli bir oyun deneyimi sizleri bekliyor.

GTA 5 Ferrari 2015 Araba Modu

Açık dünya simülasyonunda birbirinden farklı modları denemeye hazır mısınız? Her geçen gün artan ilgi ile birlikte GTA 5 modları yapımları da artmaktadır. Oyun Serüveni olarak sizlere özel olarak tüm içeriklerimizi güncel tutmaya çalışmaktayız. Bu bizler için en büyük ayrıcalıklardan birisidir. Bildiğiniz gibi birçok farklı mod türü bulunmaktadır. Güncel olarak baktığımızda GTA V Ferrari 2015 Araba modu bir hayli ilgi görmekteydi. Bende sizler için bu modu hemen paylaşmak istedim. Mod son derece özen verilerek hazırlanmış durumdadır. Mod yapımcısına buradan teşekkürlerimizi tekrardan sunmaktayım.

Grand Theft Auto 5 Ferrari 2015 Araba modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

  • -Motor tamamen yeniden yapıldı, eksik parçalar eklendi.
  • -Yeni Alcantara
  • -İlk metalik fren diski gölgelendirici
  • -Koltuklar, Benny'nin iç renk seçeneğiyle boyanabilir
  • -Kaliperler ve iç dikişler ikincil renktir
  • Ve özelleştirilebilir birçok iç ve dış yenilik...
Ferrari 2015 Araba

Ferrari 2015 Araba

Ferrari 2015 Araba

Ferrari 2015 Araba

Mod Hakkında
Yapımcı: VANS123
Oyun Sürümü: GTA 5 Mod
Mod Türü: Araç

GTA V Ferrari 2015 Araba Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte GTA 5 Ferrari 2015 Araba mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.