5/5

Rocsktar Games stüdyosunun en sevilen serilerinden birisi olan Grand Theft Auto, her geçen gün daha fazla bir ilgi görmektedir. Bildiğiniz gibi uzun yıllardan bu yana GTA serisini tüm dünyadaki oyuncular deneyimlemektedir. Bizler dahil birçok serisini de beğenerek oynamaktayız. Bu noktada tabi açık dünya simülasyonu olması da en büyük avantajlardan birisidir. Bu içeriğimizde de sizlerle birlikte GTA 5 Dacia Duster 2014 modu içeriğini paylaşmaktayız. Bu mod ile birlikte çok daha zevkli bir oyun deneyimi yaşamış olacaksınız.

GTA 5 Dacia Duster 2014 Modu

Açık dünya simülasyonunda birbirinden farklı modları denemeye hazır mısınız? Her geçen gün artan ilgi ile birlikte GTA 5 modları yapımları da artmaktadır. Oyun Serüveni olarak sizlere özel olarak tüm içeriklerimizi güncel tutmaya çalışmaktayız. Bu bizler için en büyük ayrıcalıklardan birisidir. Bildiğiniz gibi birçok farklı mod türü bulunmaktadır. Güncel olarak baktığımızda GTA V Dacia Duster 2014 modu bir hayli ilgi görmekteydi. Bende sizler için bu modu hemen paylaşmak istedim. Mod son derece özen verilerek hazırlanmış durumdadır. Mod yapımcısına buradan teşekkürlerimizi tekrardan sunmaktayım.

Grand Theft Auto 5 Dacia Duster 2014 modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

  • Gerçekçi iç mekan tasarımı,
  • Gerçekçi retro görünüm,
  • Şablon yoktur,
  • Araç spawn etmek için "dust14komutunu, değiştirmek istediğiniz araç ismi ile değiştirin.

Kurulum için "GTA V / mods / update / x64 / dlcpacks / patchday22ng / dlc.rpf / x64 / levels / gta5 / vehicles.rpf" klasörünü takip etmeniz yeterli olacaktır.

 Dacia Duster 2014

Dacia Duster 2014

Mod Hakkında
3D Model: JUVENILECL
Conversion: Victor
License Plate: ITXZ
Oyun Sürümü: GTA 5 Mod
Mod Türü: Araç

GTA V Dacia Duster 2014 Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte GTA 5 Dacia Duster 2014 mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.