5/5

Rocsktar Games stüdyosunun en sevilen serilerinden birisi olan Grand Theft Auto, her geçen gün daha fazla bir ilgi görmektedir. Bildiğiniz gibi uzun yıllardan bu yana GTA serisini tüm dünyadaki oyuncular deneyimlemektedir. Bizler dahil birçok serisini de beğenerek oynamaktayız. Bu noktada tabi açık dünya simülasyonu olması da en büyük avantajlardan birisidir. Bu içeriğimizde de sizlerle birlikte GTA 5 BMW 135i Coupe 2011 modu içeriğini paylaşmaktayız. Bu mod ile birlikte çok daha zevkli bir oyun deneyimi yaşamış olacaksınız.

GTA 5 BMW 135i Coupe 2011 Modu

Açık dünya simülasyonunda birbirinden farklı modları denemeye hazır mısınız? Her geçen gün artan ilgi ile birlikte GTA 5 modları yapımları da artmaktadır. Oyun Serüveni olarak sizlere özel olarak tüm içeriklerimizi güncel tutmaya çalışmaktayız. Bu bizler için en büyük ayrıcalıklardan birisidir. Bildiğiniz gibi birçok farklı mod türü bulunmaktadır. Güncel olarak baktığımızda GTA V BMW 135i Coupe 2011 modu bir hayli ilgi görmekteydi. Bende sizler için bu modu hemen paylaşmak istedim. Mod son derece özen verilerek hazırlanmış durumdadır. Mod yapımcısına buradan teşekkürlerimizi tekrardan sunmaktayım.

Grand Theft Auto 5 BMW 135i Coupe 2011 modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

 • İç ve dış mekanda yüksek grafikler,
 • Tüm ışıklar aktif olarak çalışmaktadır,
 • Göstergeler çalışmaktadır,
 • Gerçekçi ayna seçenekleri.

Kurulum

 1. İlk olarak buraya gidin: GTAV\mods\update\update.rpf\common\data
 2. dlclist.xml dosyasını çıkarın ve şu satırı ekleyin:
 3. dlcpacks:\sj135i\
 4. Sonrasında buraya gidin: GTAV\mods\update\x64\dlcpacks
 5. ve sj135i adlı bir klasör oluşturun
  ve dahil edilen dlc.rpf dosyasını ekleyin
Mod Hakkında
Yapımcı: Sj Storm
Oyun Sürümü: GTA 5 Modları
Mod Türü: Araç

GTA V BMW 135i Coupe 2011 Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte GTA 5 BMW 135i Coupe 2011 mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Aynı zamanda sitemizde yer alan GTA 5 Marcapolo otobüs modu içeriğimize de göz atmayı unutmayın.