5/5

Rocsktar Games stüdyosunun en sevilen serilerinden birisi olan Grand Theft Auto, her geçen gün daha fazla bir ilgi görmektedir. Bildiğiniz gibi uzun yıllardan bu yana GTA serisini tüm dünyadaki oyuncular deneyimlemektedir. Bizler dahil birçok serisini de beğenerek oynamaktayız. Bu noktada tabi açık dünya simülasyonu olması da en büyük avantajlardan birisidir. Bu içeriğimizde de sizlerle birlikte GTA 5 Audi Q8 2020 modu içeriğini paylaşmaktayız. Bu mod ile birlikte çok daha zevkli bir oyun deneyimi yaşamış olacaksınız.

GTA 5 Audi Q8 2020 Modu

Açık dünya simülasyonunda birbirinden farklı modları denemeye hazır mısınız? Her geçen gün artan ilgi ile birlikte GTA 5 modları yapımları da artmaktadır. Oyun Serüveni olarak sizlere özel olarak tüm içeriklerimizi güncel tutmaya çalışmaktayız. Bu bizler için en büyük ayrıcalıklardan birisidir. Bildiğiniz gibi birçok farklı mod türü bulunmaktadır. Güncel olarak baktığımızda GTA V Audi Q8 2020 modu bir hayli ilgi görmekteydi. Bende sizler için bu modu hemen paylaşmak istedim. Mod son derece özen verilerek hazırlanmış durumdadır. Mod yapımcısına buradan teşekkürlerimizi tekrardan sunmaktayım.

Grand Theft Auto 5 Audi Q8 2020 modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

 • Boya AyarlarıPAINT:1 -  Gövde
  PAINT:2 - İç Mekan
  PAINT:4 - Detaylı Bölgeler

  Kurulum:

  - mods\x64e.rpf\levels\gta5\vehicles.rpf\baller.yft

  - x64e.rpf\levels\gta5\vehicles.rpf\baller.yft

Audi Q8 2020

Audi Q8 2020

Audi Q8 2020

Audi Q8 2020

Mod Hakkında
Yapımcı: RGMODS / ThiagoDesign
Oyun Sürümü: GTA 5 Mod
Mod Türü: Araç

GTA V Audi Q8 2020 Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte GTA 5 Audi Q8 2020 mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Aynı zamanda sitemizde yer alan ETS 2 Aston Martin mod içeriğine de göz atmayı unutmayın.