5/5

Rocsktar Games stüdyosunun en sevilen serilerinden birisi olan Grand Theft Auto, her geçen gün daha fazla bir ilgi görmektedir. Bildiğiniz gibi uzun yıllardan bu yana GTA serisini tüm dünyadaki oyuncular deneyimlemektedir. Bizler dahil birçok serisini de beğenerek oynamaktayız. Bu noktada tabi açık dünya simülasyonu olması da en büyük avantajlardan birisidir. Bu içeriğimizde de sizlerle birlikte GTA 5 2019 Chevrolet Copo Camaro Araba  modu içeriğini paylaşmaktayız. Bu mod ile birlikte çok daha zevkli bir oyun deneyimi yaşamış olacaksınız.

GTA 5 2019 Chevrolet Copo Camaro Modu

Açık dünya simülasyonunda birbirinden farklı modları denemeye hazır mısınız? Her geçen gün artan ilgi ile birlikte GTA 5 modları yapımları da artmaktadır. Oyun Serüveni olarak sizlere özel olarak tüm içeriklerimizi güncel tutmaya çalışmaktayız. Bu bizler için en büyük ayrıcalıklardan birisidir. Bildiğiniz gibi birçok farklı mod türü bulunmaktadır. Güncel olarak baktığımızda GTA V 2019 Chevrolet Copo Camaro Araba modu bir hayli ilgi görmekteydi. Bende sizler için bu modu hemen paylaşmak istedim. Mod son derece özen verilerek hazırlanmış durumdadır. Mod yapımcısına buradan teşekkürlerimizi tekrardan sunmaktayım.

Grand Theft Auto 5 2019 Chevrolet Copo Camaro Araba modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

  • - 2019 Chevrolet Copo Camaro 50. yıldönümü özel
  • - HQ 3d model
  • - Çalışma lambaları (Gösterge/far/arka lamba/geri vites/fren lambası)
  • - Kırılabilir cam
  • - GTA 5 Plaka
  • - özelleştirilebilir özellikler.
2019 Chevrolet Copo Camaro

2019 Chevrolet Copo Camaro

2019 Chevrolet Copo Camaro

2019 Chevrolet Copo Camaro

 

Mod Hakkında
Yapımcı: copo
Oyun Sürümü: GTA 5 Mod
Mod Türü: Araç

Kurulum Klavuzu

Open IV'ü çalıştırın ve EDIT MODE'u etkinleştirin
Mods/x64/dlcpacks yoluna gidin ve copo klasörünü buraya bırakın
Ardından Mods/Update/Update.rpf/common/data yoluna gidin ve sağ tıklayın dlclist.xml üzerinde ve DÜZENLE'yi seçin.
İçine dlcpacks:\copo\ yapıştırın.
Oyunda spawn adı: copo

GTA V 2019 Chevrolet Copo Camaro Araba Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte GTA 5 2019 Chevrolet Copo Camaro Araba mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.