5/5

Rocsktar Games stüdyosunun en sevilen serilerinden birisi olan Grand Theft Auto, her geçen gün daha fazla bir ilgi görmektedir. Bildiğiniz gibi uzun yıllardan bu yana GTA serisini tüm dünyadaki oyuncular deneyimlemektedir. Bizler dahil birçok serisini de beğenerek oynamaktayız. Bu noktada tabi açık dünya simülasyonu olması da en büyük avantajlardan birisidir. Bu içeriğimizde de sizlerle birlikte GTA 5 2006 Audi RS4 B7 modu içeriğini paylaşmaktayız. Bu mod ile birlikte çok daha zevkli bir oyun deneyimi yaşamış olacaksınız.

GTA 5 2006 Audi RS4 B7 Modu

Açık dünya simülasyonunda birbirinden farklı modları denemeye hazır mısınız? Her geçen gün artan ilgi ile birlikte GTA 5 modları yapımları da artmaktadır. Oyun Serüveni olarak sizlere özel olarak tüm içeriklerimizi güncel tutmaya çalışmaktayız. Bu bizler için en büyük ayrıcalıklardan birisidir. Bildiğiniz gibi birçok farklı mod türü bulunmaktadır. Güncel olarak baktığımızda GTA V 2006 Audi RS4 B7 modu bir hayli ilgi görmekteydi. Bende sizler için bu modu hemen paylaşmak istedim. Mod son derece özen verilerek hazırlanmış durumdadır. Mod yapımcısına buradan teşekkürlerimizi tekrardan sunmaktayım.

Grand Theft Auto 5 2006 Audi RS4 B7 modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

- Parçaların ayarlanması,

- Kadran ekranı çalışıyor, (yakıt garip çalışıyor)

- Direksiyon animasyonu mevcuttur,

- LOD'ları içerir (ancak tamamlanmamıştır)

- Kırılabilir cam

- Özel dokular

Sorunlar: Bu modda, boşluklar ve benzeri gibi pek çok kusur var. Bunu kişisel bir proje olarak yaptım, sadece paylaşmak için yüklüyorum.

Düzenlemek ve yeniden yüklemek için çekinmeyin.

Mod Hakkında
Yapımcılar: DMN – Simraceway Rip, Unlimited Modding Textures Pack
Oyun Sürümü: GTA 5 Mod
Mod Türü: Araç

GTA V 2006 Audi RS4 B7 Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte GTA 5 2006 Audi RS4 B7 mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Bir önceki içeriğimiz olan GTA 5 Audi Q8 mod içeriğine de göz atmayı unutmayın.