5/5

Sanal ortamda çiftçilik hayatına giriş yapmaya hazır mısınız? Eğer cevabınız evet ise doğru adrestesiniz. Uzun yıllardan bu yana oyun dünyasında başarılı bazı seriler vardır. Bunlardan birisi de Farming Simulator 2022 serisidir. Bu içeriğimizde de sizlerle birlikte FS 22 TLX 2020 serisi kamyonet modu içeriğine hızlıca göz atacağız. Bu sayede oyunu çok daha zevkli bir hale getirebileceksiniz. Gelin şimdi mod ile ilgili özelliklere ve oyun açıklamasına bir göz atalım.

FS 22 TLX 2020 serisi kamyonet Modu

FS 22 ile birlikte harika bir serüven sizleri bekliyor! Bildiğiniz üzere sanal ortamda birçok farklı oyun serisi yer almaktadır. Bu serilerden birisi de FS 22 olmaktadır. Bu sebepten dolayı da sizlerle birlikte en güncel modları paylaşmaktayız. Bu içeriğimizde de özel olarak bir paylaşımımız yer almaktadır. Peki nedir ismi? Farming Simulator 2022 TLX 2020 serisi kamyonet mod olarak nitelendirebiliriz. Bu mod ile birlikte oyunu çok daha eğlenceli bir hale getirebileceksiniz. Hemde tamamen ücretsiz olarak bunu sizler sağlamktayız. Takipçilerimiz bizlerden birçok farklı mod paylaşımlarını istemektedir. Bu sebepten dolayı da sizlerle birlikte bu tür paylaşımlara devam etmekteyiz. Şu an da paylaştığımız fs 22 mods içeriği, birçok farklı özelliğe de sahiptir.

FS 2022 TLX 2020 serisi kamyonet modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

  • 2 farklı kamyon
  • TLX2020 6.7L Modern Dizel Motor
  • Özel renk seçeneğiyle 2-Ton gövde boyası
  • Aydınlatma seçenekleri, led ışık gibi 9 adet
  • Aynalar, normal veya römork kullanımı için
  • Trailboss Ataşmanı: Birçok özelleştirmeye sahip kamyonet yatağı!
  • Tip-IT: 3 varyasyonlu Klasik Damper
  • Yard-IT: Çim bakımı ve Roleplay odaklı!
TLX 2020 serisi kamyonet

TLX 2020 serisi kamyonet

TLX 2020 serisi kamyonet

TLX 2020 serisi kamyonet

Mod Hakkında
Yapımcı: Lizard
Oyun Sürümü: FS22 Mod
Mod Türü: Araç

FS 22 TLX 2020 serisi kamyonet Modu İndir

Oyun Serüveni ailesi olarak birçok farklı modları sizlerle paylaşmaktayız. Kategoriye giriş yaptığınızda da zaten birçok FS 22 traktör modu gibi seçenekleri görebilmekteyiz. Tabi sadece bunlarla kalmıyor, bunların yanında farklı modları da paylaşmaktayız. Örnek vermek gerekirse bunlara fs 22 araba modu da dahil olmaktadır. Bu tür paylaşımlar özellikle takipçilerimizin dikkatini çekmektedir. Sizlerde hemen sitemizde yer alan kategoriye giriş yapabilir ve hızlıca yüzlerce moda erişim sağlayabilirsiniz. 

Aynı zamanda bir önceki içeriğimizde yer alan FS 22 – Landini 7 Series SWB Traktör moduna hızlıca göz atabilirsiniz.