5/5

Sanal ortamda çiftçilik hayatına giriş yapmaya hazır mısınız? Eğer cevabınız evet ise doğru adrestesiniz. Uzun yıllardan bu yana oyun dünyasında başarılı bazı seriler vardır. Bunlardan birisi de Farming Simulator 2022 serisidir. Bu içeriğimizde de sizlerle birlikte FS 22 New Holland T6 Blue Power BETA v1.0 Traktör modu içeriğine hızlıca göz atacağız. Bu sayede oyunu çok daha zevkli bir hale getirebileceksiniz. Gelin şimdi mod ile ilgili özelliklere ve oyun açıklamasına bir göz atalım. Bu mod bir geliştirmeyi bünyesine dahil eder.

FS 22 New Holland T6 Blue Power BETA v1.0 Traktör Modu

FS 22 ile birlikte harika bir serüven sizleri bekliyor! Bildiğiniz üzere sanal ortamda birçok farklı oyun serisi yer almaktadır. Bu serilerden birisi de FS 22 olmaktadır. Bu sebepten dolayı da sizlerle birlikte en güncel modları paylaşmaktayız. Bu içeriğimizde de özel olarak bir paylaşımımız yer almaktadır. Peki nedir ismi? Farming Simulator 2022 New Holland T6 Blue Power BETA v1.0 Traktör mod olarak nitelendirebiliriz. Bu mod ile birlikte oyunu çok daha eğlenceli bir hale getirebileceksiniz. Hemde tamamen ücretsiz olarak bunu sizler sağlamktayız. Takipçilerimiz bizlerden birçok farklı mod paylaşımlarını istemektedir. Bu sebepten dolayı da sizlerle birlikte bu tür paylaşımlara devam etmekteyiz. Şu an da paylaştığımız fs 22 mods içeriği, birçok farklı özelliğe de sahiptir.

FS 2022 New Holland T6 Blue Power BETA v1.0 Traktör modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

  • 125 ila 175 beygir gücü arası
  • Jantların rengini değiştirme imkanı.
  • Lastik markası değiştirme özelliği
  • Yüklenici / Evet
Mod Hakkında
Yapımcı: vivi le fermier gausamodding
Oyun Sürümü: FS22 Mod
Mod Türü: Traktör

FS 22 New Holland T6 Blue Power BETA v1.0 Traktör Modu İndir

Oyun Serüveni ailesi olarak birçok farklı modları sizlerle paylaşmaktayız. Kategoriye giriş yaptığınızda da zaten birçok FS 22 traktör modu gibi seçenekleri görebilmekteyiz. Tabi sadece bunlarla kalmıyor, bunların yanında farklı modları da paylaşmaktayız. Örnek vermek gerekirse bunlara fs 22 araba modu da dahil olmaktadır. Bu tür paylaşımlar özellikle takipçilerimizin dikkatini çekmektedir. Sizlerde hemen sitemizde yer alan kategoriye giriş yapabilir ve hızlıca yüzlerce moda erişim sağlayabilirsiniz. 

Aynı zamanda bir önceki içeriğimizde yer alan New Holland Biçerdöver moduna hızlıca göz atabilirsiniz.