5/5

ETS 2 ile gerçekçi bir deneyim yaşamaya hazır mısınız? Simülasyon dünyasının en çok sevilen isimlerinden birisi olan Euro Truck Simulator, her geçen gün daha büyük bir rağbet görmektedir. Oyuncular tarafından gerçek anlamıyla sevilen bu oyunumuz, simülasyon olarak harika özellikle sunmaktadır. Özellikle de ETS 2 otobüs modları ile birlikte daha da fazla rağbet görmektedir. Bu içeriğimizde de güncel olarak paylaşılan ETS 2 Yutong Zk6122H9 Hohhot-Shenzhen modu içeriğini sizlere aktaracağız. Dilerseniz mod ile ilgili diğer bilgilere hızlıca geçiş yapabiliriz. Bu sayede aklınıza takılan soru işaretlerini de cevaplamış olabiliriz.

ETS 2 Yutong Zk6122H9 Hohhot-Shenzhen Modu

ETS 2 oyununda otobüs kullanmaya hazır mısınız? Mod yapımcılarının özellikle severek yaptığı otobüs modları, oyuncular tarafından büyük bir ilgi görmektedir. Bu noktada ETS 2 otobüs modu 1.46 modlarını da sizlere aktarmaktayız. Bildiğiniz gibi birçok farklı mod yapımcıları bulunmaktadır. Bu mod yapımcıları da harika bir şekilde modu hazırlamışlar ve paylaşmaktadırlar. Otobüs modları, genel olarak sesleri ve yapıları ile birlikte daha fazla ön plana çıkmaktadırlar. Oyuncular uzun araç kullanma konusunda daha fazla isteklidirler. Aynı zamanda gösterge, konsol gibi alanlar da diğer araçlara göre daha detaylıdır. Bu tür konular da haliyle oyuncular için büyük bir avantaj ve rağbet diyebiliriz. Bu sebepten dolayı da sizler için bu modu paylaşmak istedim. Umarım sizler için güzel bir mod paylaşımı olacaktır. Hemen aşağıda yer alan ETS 2 Yutong Zk6122H9 Hohhot-Shenzhen otobüs modu içeriğinin indirme bağlantısına ulaşabilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 Yutong Zk6122H9 Hohhot-Shenzhen modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

  • Gerçekçi grafikler.
Yutong Zk6122H9 Hohhot-Shenzhen

Yutong Zk6122H9 Hohhot-Shenzhen

Yutong Zk6122H9 Hohhot-Shenzhen

Yutong Zk6122H9 Hohhot-Shenzhen

Mod Hakkında
Model: Zining
Modified by: Maria, Xiao Liu
Open Door Animation Author: Xiao Hu
Oyun Sürümü: ETS 2 Otobüs Modu
Mod Türü: Otobüs

ETS 2 Yutong Zk6122H9 Hohhot-Shenzhen Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
  1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Yutong Zk6122H9 Hohhot-Shenzhen Modu bilgisayarınıza indirin.
  2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
  3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
  4. İndirdiğiniz Rar içerisindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Yutong Zk6122H9 Hohhot-Shenzhen Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Yutong Zk6122H9 Hohhot-Shenzhen mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.