Değerlendirin

Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en iyi ve beğeni kazanan simülasyon türlerinden birisidir. Tır kullanma smilasyon oyunu denildiğinde ilk olarak akla geldiğinden, genel olarak bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet doğurmaktadır. Gerçekçi grafikler ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir smilasyon yapısı ve çeşitli oyun pamları (haritaları) sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 Yunanistan Haritası modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız.

ETS 2 Yunanistan Haritası Map

Tır kullanmayı sevenler genel olarak simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Bu sebepten dolayı da sizlerle birlikte Yunanistan Haritası 1.46 modunu paylaşmaktayız. Uzun zamandır sevilen ve beğeni kazanan bir araç modu olması nedeniyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen 1.47 sürümü ile uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma sunuyoruz. Bu sayede oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 Harita modu paylaşımlarımız, özellikle son zamanlarda oyuncular tarafından bir hayli beğenilmektedir. Bu sebepten dolayı mutlaka kategorimizde yer alan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 Yunanistan Haritası modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca liste halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

  •  ETS2 sürümü için bağımsız 1:1 harita 1,40 ve 1,46 sürümleri ile uyumlu
  • Doğru 1:1 yollar
  • doğru yükseklikler
  • doğru 3 boyutlu topografya
  • Tamamen gerçekçi yunanistan haritası için benzersiz bir moddur.
ETS 2 - Yunanistan Haritası maps

ETS 2 - Yunanistan Haritası

ETS 2 - Yunanistan Haritası

ETS 2 - Yunanistan Haritası

 

Mod Hakkında
Yapımcı: manolispetas
Oyun Sürümü: ETS 2 harita Modları
Mod Türü: Maps

ETS 2 Yunanistan Haritası Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
  1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Yunanistan Haritası Modu bilgisayarınıza indirin.
  2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
  3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
  4. İndirdiğiniz Rar içerisindeki .scs dosyalarını buraya atın.
  5. ETS2'nin Harita-DLC'leri (“Iberia” isteğe bağlıdır) gereklidir, aksi takdirde harita başlangıçta çökecektir.

ETS 2 Yunanistan Haritası Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Yunanistan Haritası mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.