Değerlendirin

Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en çok sevilen ve beğeni kazanan simülasyon türlerinden birisidir. Tır kullanma oyunu denildiğinde ilk olarak akla geldiği için, genel olarak bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet bulunmaktadır. Gerçekçi bir fizik ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir yapı sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 Truck Western Star 4800 modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız. Dilerseniz kısaca mod ile alakalı gerekli bilgilere geçiş yapabiliriz.

ETS 2 Truck Western Star 4800 Modu

Tır kullanmayı sevenler genel olarak simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Fiat markası da genel olarak sevilen durumlardan birisidir. Bu sebepten dolayı da sizlerle birlikte Truck Western Star 4800 1.46 modunu paylaşmaktayız. Uzun zamandır sevilen ve beğeni kazanan bir araç modu olması nedeniyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma sunuyoruz. Bu sayede oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 mod paylaşımlarımız, özellikle son zamanlarda oyuncular tarafından bir hayli beğenilmektedir. Bu sebepten dolayı mutlaka kategorimizde yer alan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 Truck Western Star 4800 modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

  • Sesler yeniden optimize edildi,
  • Spiral kablo eklentisi,
  • Tüm kasalar için gelişmiş aksam güncellemesi,
  • Animasyonlu pencereler,
  • Var olan hatalar düzeltildi.
Truck Western Star 4800

Truck Western Star 4800

Mod Hakkında
Contributors: RTA Team, Virat, SS, Smith, Oleg Verhovodov (Fire-Blade), Mihail Verhovodov, kriechbaum, Driver Geo, Mick Brown, Tracy N Nathan Anderson, Peerke145
Collaboration: AJIEHA
Author of adaptation for patch 1.46: FuNYash
Oyun Sürümü: ETS 2 Tır Modu
Mod Türü: Tır

ETS 2 Truck Western Star 4800 Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
  1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Truck Western Star 4800 Modu bilgisayarınıza indirin.
  2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
  3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
  4. İndirdiğiniz Rar içerisindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Truck Western Star 4800 Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Truck Western Star 4800 mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Aynı zamanda bir önceki içeriğimiz olan Steam bedava cüzdan kodu içeriğine de göz atabilirsiniz.