4.9/5

ETS 2, günümüzde en çok sevilen simülasyon kategorisindeki oyunlardan birisidir. Bu noktada milyonlarca kişi tarafından oynanmaktadır. Peki ETS 2 oyununu modlar ile biraz daha zevkli hale getirmeye hazır mısınız? Bu içeriğimizde ETS 2 trafik arttırma içeriğine göz atacağız. Bu sayede birçok farklı özelliği de sizlerle paylaşmış olacağız.

ETS 2 Trafik Modu 1.46

Euro Truck Simulator 2 serisi, bir tır sürme oyunudur. Kendi nakliyat firmanızı kuruyor ve zamanla işlerinizi büyütüyorsunuz. Oyun içerisinde birçok farklı özellikte yer almaktadır. Bizler Oyun Serüveni olarak, sizlerle farklı modlar paylaşmaktayız.

Bu içeriğimizde birçok kişinin istediği bir paketi paylaşmaktayız. Bu paketin ismi ise ETS 2 trafik paketi olmaktadır. Peki bu mod ne işe yarıyor? Gelin kısaca bir göz atalım.

  • ETS 2 oyununda trafik akımını tamamen değiştirmektedir,
  • Trafiğe toplamda 512 farklı araç eklenmektedir,
  • 11 ülkenin polis araçları ve farklı otomobiller eklenmiştir,
  • Varsayılan araçlar için 3D logolar eklenmektedir,
  • 600’den fazla kaplama seçeneği eklenmektedir,
  • Trafik içerisinde yer alan tüm araçlar bağımsızdır,
  • Herhangi bir harita ile birlikte uyumlu olarak çalışmaktadır.

v19.2 Sürüm Özellikleri

– Land Rover Discovery ’17 trafiğe eklenmiştir.

Burada yer alan tüm özellikleri kullanmak istemez misiniz? Eğer cevabınız evet ise ETS 2 trafik modu tam olarak size göre. Bu mod ile birlikte oyunu çok daha zevkli bir hale getirebilirsiniz. Çünkü klasik hale gelen bir trafikle araç kullanmak, artık sizi de sıkacaktır.

Burada yer alan mod, tüm haritalar ile uyumlu haldedir. Bu en büyük avantajlardan birisidir. Bu noktada birçok farklı özelliği de beraberinde getirmektedir. Sadece trafik akışı değil, genel olarak trafiğe eklenen araçlarla da farklı bir deneyim kazandırmaktadır. Sizler de bu moda aşağıda yer alan ETS 2 trafik modu 1.46 butonu üzerinden erişebilirsiniz.