Değerlendirin

ETS 2 Toyota Land Cruiser 300 Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en çok sevilen ve beğeni kazanan simülasyon türlerinden birisidir. Tır kullanma oyunu denildiğinde ilk olarak akla geldiği için, genel olarak bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet bulunmaktadır. Gerçekçi bir fizik ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir yapı sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 Toyota Land Cruiser 300modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız. Dilerseniz kısaca mod ile alakalı gerekli bilgilere geçiş yapabiliriz.

ETS 2 Toyota Land Cruiser 300 Modu

Tır kullanmayı sevenler genel olarak simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Fiat markası da genel olarak sevilen durumlardan birisidir. Bu sebepten dolayı da sizlerle birlikte ETS 2 Toyota Land Cruiser 300 1.49 modunu paylaşmaktayız. Uzun zamandır sevilen ve beğeni kazanan bir araç modu olması nedeniyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma sunuyoruz. Bu sayede oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 mod paylaşımlarımız, özellikle son zamanlarda oyuncular tarafından bir hayli beğenilmektedir. Bu sebepten dolayı mutlaka kategorimizde yer alan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 Toyota Land Cruiser 300 modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

Mod Özellikleri

– Çok yüksek kaliteli dış ve iç mekan
– Dijital speedo ve fonksiyonel yanlış bilgilerle özel kullanıcı arayüzü
– Mükemmel sürülebilirlik
– Açılabilir Ön Pencereler
– Silecekler doğru çalışıyor
– El freni düğmesi animasyonu
– Gerçekçi motor ve şanzıman konfigürasyonu ( 0-100, 0-200 ve 0-250 kmph zamanlamaları bile gerçek hayattaki karşı tarafa kıyasla çok yakın )
– İki iç renk seçeneği ( Siyah ve Bej )

*En yüksek hıza ulaşmak için arabayı 7. vitese yerleştirin*

SSS:
S: Nereden satın alınır?:
A: Kamyon Bayileri > Erişim Mod Satıcısı > Toyota

Mod Hakkında
Yapımcı: DN Modding, Nimit, Slav Jerry
Oyun Sürümü: ETS 2 Araba Modu
Mod Türü: Araba 

Toyota Land Cruiser 300 2022 V1.0 1.49 1

Toyota Land Cruiser 300 2022 V1.0 1.49 2

Toyota Land Cruiser 300 2022 V1.0 1.49 3

ETS 2 Toyota Land Cruiser 300 Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
  1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Toyota Land Cruiser 300 Modu bilgisayarınıza indirin.
  2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
  3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
  4. İndirdiğiniz Rar içerisindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Toyota Land Cruiser 300 İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Toyota Land Cruiser 300 mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.