ETS 2 ModETS 2 Araba Modu

ETS 2 Tofaş Doğan SLX Modu [1.45.x]

5/5

Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en çok sevilen ve beğeni kazanan simülasyon türlerinden birisidir. Tır kullanma oyunu denildiğinde ilk olarak akla geldiği için, genel olarak bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet bulunmaktadır. Gerçekçi bir fizik ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir yapı sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 Tofaş Doğan SLX mod indir ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız. Dilerseniz kısaca mod ile alakalı gerekli bilgilere geçiş yapabiliriz.

ETS 2 Tofaş Doğan SLX Modu

Tır kullanmayı sevenler genel olarak simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Fiat markası da genel olarak sevilen durumlardan birisidir. Bu sebepten dolayı da sizlerle birlikte Tofaş Doğan SLX 1.45 modunu paylaşmaktayız. Uzun zamandır sevilen ve beğeni kazanan bir araç modu olması nedeniyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma sunuyoruz. Bu sayede oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 araba modu paylaşımlarımız, özellikle son zamanlarda oyuncular tarafından bir hayli beğenilmektedir. Bu sebepten dolayı mutlaka kategorimizde yer alan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Mod Bilgileri
 • Yüksek kaliteli doku grafiği,
 • Cam açma ve kapama animasyonları,
 • Gerçekçi zenon far,
 • Gerçekçi motor ayarları,
 • 2 farklı plaka seçeneği,
 • Farklı araç motor sesleri
 • AO ile birlikte kaplama imkanı.

 

Mod Hakkında
Yapımcı: Berkay Pekesen – Mehmet Ali Bayat , Update Faruk Aygun
Oyun Sürümü: ETS 2 1.45.x Mod
Mod Türü: Araç

ETS 2 Tofaş Doğan SLX Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
 1. Aşağıdaki linkten ETS 2 tofaş doğan slx Modu bilgisayarınıza indirin.
 2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
 3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
 4. İndirdiğiniz Rar içerisindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Tofaş Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Doğan SLX modu paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Oyun Serüveni olarak olarak GTA 5 mod paylaşımlarımız başlamıştır! Hemen tıklayın ve harika GTA 5 mod içeriklerine hızlıca ulaşım sağlayın.

Oyun Serüveni

Güncel oyun modları ile birlikte birçok farklı oyun için birbirinden güzel modlara ulaşım sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu