5/5

Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en iyi ve beğeni kazanan simülasyon türlerinden birisidir. Tır kullanma smilasyon oyunu denildiğinde ilk olarak akla geldiğinden, genel olarak bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet doğurmaktadır. Gerçekçi grafikler ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir smilasyon yapısı ve çeşitli oyun pamları (haritaları) sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 Sound Fixes Pack v23.29 modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız.

ETS 2 Sound Fixes Pack v23.29 Modu

Tır kullanmayı sevenler genel olarak simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Bu sebepten dolayı da sizlerle birlikte Gerçekçi Ses Düzeltme Paketi 1.47 modunu paylaşmaktayız. Uzun zamandır sevilen ve beğeni kazanan bir araç modu olması nedeniyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen 1.47 sürümü ile uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma sunuyoruz. Bu sayede oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 Harita modu paylaşımlarımız, özellikle son zamanlarda oyuncular tarafından bir hayli beğenilmektedir. Bu sebepten dolayı mutlaka kategorimizde yer alan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 Ses Düzeltme Paketi modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca liste halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

Mod Özellikleri
 • -Mod, gerçekçi ve dinamik sesleri içerir.
 • - Geniş bir süspansiyon ve lastik çarpma sesleri yelpazesi yer alır.
 • - Yakıt ve dolum istasyonu sesleri mevcuttur.
 • - Kapı kapanma ve emniyet kemeri sesleri gibi yakıt alma sonrası gelen diğer sesler de bulunur.
 • - Bazı trenler için kapsamlı bir ses koleksiyonu, hatta bazı bireysel trenler için özel olarak tasarlanmış sesler bile vardır.
 • - Demiryolu geçit zili sesleri, her biri farklı konumlarda kaydedilmiştir.
 • - Gerçek lastik ve yol gürültüsü, asfalt, çakıl, çimen ve travers hatları gibi farklı zemin türleri için benzersizdir.
Sound Fixes Pack v23.29 (1.47.x) Ses Düzeltme Pketi

Sound Fixes Pack v23.29 (1.47.x) Ses Düzeltme Pketi

Sound Fixes Pack v23.29 (1.47.x) Ses Düzeltme Pketi

Sound Fixes Pack v23.29 (1.47.x) Ses Düzeltme Pketi

Mod Hakkında
Yapımcı: drive
Oyun kategorisi: ETS 2 Modları
Mod Türü: ses paketi

ETS 2 Sound Fixes Pack v23.29 Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
 1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Sound Fixes Pack v23.29 Modu bilgisayarınıza indirin.
 2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
 3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
 4. İndirdiğiniz Rar içerisindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Sound Fixes Pack v23.29 Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Sound Fixes Pack v23.29 mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.