5/5

Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en çok sevilen ve beğeni kazanan simülasyon türlerinden birisidir. Tır kullanma oyunu denildiğinde ilk olarak akla geldiği için, genel olarak bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet bulunmaktadır. Gerçekçi bir fizik ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir yapı sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 Scania NextGen Detaylı ve Teknolojik Kabin modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız. Dilerseniz kısaca mod ile alakalı gerekli bilgilere geçiş yapabiliriz.

ETS 2 Scania NextGen Detaylı ve Teknolojik Kabin Modu

Tır kullanmayı sevenler genel olarak simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Fiat markası da genel olarak sevilen durumlardan birisidir. Bu sebepten dolayı da sizlerle birlikte Scania NextGen Detaylı ve Teknolojik Kabin 1.47 modunu paylaşmaktayız. Uzun zamandır sevilen ve beğeni kazanan bir araç modu olması nedeniyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma sunuyoruz. Bu sayede oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 mod paylaşımlarımız, özellikle son zamanlarda oyuncular tarafından bir hayli beğenilmektedir. Bu sebepten dolayı mutlaka kategorimizde yer alan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 Scania NextGen Detaylı ve Teknolojik Kabin modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

Mod Özellikleri
 • - Scania NextGen P & G & R & S için iç mekanı yeniden yapın
 • - 30 Özel parça ve ek parça.
 • - Scania SCS & Eugene Üzerinde Çalışıyor
 • - 13 Farklı Doku [7 Alcantara ve 6 Pluche]
 • - Gelecekten gelmiş gibi modern iç kabin
 • - Detaylı teknolojik eklentiler
 •  - detaylı iç döşeme
 • Bulabileceğiniz en iyi kabin !
scania tır gelişmiş iç kabin

scania tır gelişmiş iç kabin

scania yeni nesil ic mekan

Mod Hakkında
Yapımcı: mods82
Oyun Sürümü: ETS 2 Tır Modu
Mod Türü: iç kabin

ETS 2 Scania NextGen Detaylı ve Teknolojik Kabin Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
 1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Scania NextGen Detaylı ve Teknolojik Kabin Modu bilgisayarınıza indirin.
 2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
 3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
 4. İndirdiğiniz Rar içerisindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Scania NextGen Detaylı ve Teknolojik Kabin Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Scania NextGen Detaylı ve Teknolojik Kabin mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.