5/5

Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en çok sevilen ve beğeni kazanan simülasyon türlerinden birisidir. Tır kullanma oyunu denildiğinde ilk olarak akla geldiği için, genel olarak bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet bulunmaktadır. Gerçekçi bir fizik ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir yapı sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 Renault Megane 2 modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız. Dilerseniz kısaca mod ile alakalı gerekli bilgilere geçiş yapabiliriz.

ETS 2 Renault Megane 2 Modu

Tır kullanmayı sevenler genel olarak simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Fiat markası da genel olarak sevilen durumlardan birisidir. Bu sebepten dolayı da sizlerle birlikte Renault Megane 2 1.46 modunu paylaşmaktayız. Uzun zamandır sevilen ve beğeni kazanan bir araç modu olması nedeniyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma sunuyoruz. Bu sayede oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 araba modu paylaşımlarımız, özellikle son zamanlarda oyuncular tarafından bir hayli beğenilmektedir. Bu sebepten dolayı mutlaka kategorimizde yer alan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 Renault Megane 2 modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

  • Yüksek kaliteli modeldir,
  • Gerçekçi motor sesi,
  • Gerçekçi şanzıman,
  • 9 farklı tekerlek mevcuttur,
  • 3 farklı plaka mevcuttur,
  • 3 farklı tampon seçeneği yer almaktadır.

Aracı mod galerisi üzerinden satın alabilirsiniz. Aynı zamanda ETS 2 1.45 Megane 2 sürümüne de göz atmayı unutmayın.

Renault Megane 2

Renault Megane 2

Renault Megane 2

Renault Megane 2

Mod Hakkında
Yapımcı: Berkay Pekesen
Oyun Sürümü: ETS 2 1.46 Mod
Mod Türü: Araç

ETS 2 Renault Megane 2 Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
  1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Renault Megane 2 Modu bilgisayarınıza indirin.
  2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
  3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
  4. İndirdiğiniz Rar içerisindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Renault Megane 2 Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Renault Megane 2 mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.