5/5

Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en çok sevilen ve beğeni kazanan simülasyon türlerinden birisidir. Tır kullanma oyunu denildiğinde ilk olarak akla geldiği için, genel olarak bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet bulunmaktadır. Gerçekçi bir fizik ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir yapı sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 Nissan Titan Warrior 2017 modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız. Dilerseniz kısaca mod ile alakalı gerekli bilgilere geçiş yapabiliriz.

ETS 2 Nissan Titan Warrior 2017 Modu

Tır kullanmayı sevenler genel olarak simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Fiat markası da genel olarak sevilen durumlardan birisidir. Bu sebepten dolayı da sizlerle birlikte Nissan Titan Warrior 2017 1.46 modunu paylaşmaktayız. Uzun zamandır sevilen ve beğeni kazanan bir araç modu olması nedeniyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma sunuyoruz. Bu sayede oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 araba modu paylaşımlarımız, özellikle son zamanlarda oyuncular tarafından bir hayli beğenilmektedir. Bu sebepten dolayı mutlaka kategorimizde yer alan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 Nissan Titan Warrior 2017 modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

 • Yüksek grafikler,
 • Gerçekçi sesler,
 • 2 farklı tampon seçeneği,
 • 2 farklı tavan seçeneği,
 • 2 demir arka tamponu mevcuttur,
 • Çadır seçeneği vardır,
 • 2 farklı göğüs kaplama seçeneği,
 • Çakar led seçeneği (O),
 • 2 farklı ayna kaplama seçeneği,
 • Araç kokusu vardır,
 • Neon led (Ö).
Nissan Titan Warrior 2017

Nissan Titan Warrior 2017

Nissan Titan Warrior 2017

Nissan Titan Warrior 2017

Mod Hakkında
Yapımcı: Mert İrşi
Sound: Nimit
Oyun Sürümü: ETS 2 1.46 Mod İndir
Mod Türü: Araç

ETS 2 Nissan Titan Warrior 2017 Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
 1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Nissan Titan Warrior 2017 Modu bilgisayarınıza indirin.
 2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
 3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
 4. İndirdiğiniz Rar içerisindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Nissan Titan Warrior 2017 Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Nissan Titan Warrior 2017 mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Sitede yer alan ETS 2 clio rs mod içeriğine de göz atmayı unutmayın.