5/5

ETS 2 Mercedes Maybach S650 Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en çok sevilen ve beğeni kazanan simülasyon türlerinden birisidir. Tır kullanma oyunu denildiğinde ilk olarak akla geldiği için, genel olarak bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet bulunmaktadır. Gerçekçi bir fizik ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir yapı sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 Mercedes Maybach S650 modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız. Dilerseniz kısaca mod ile alakalı gerekli bilgilere geçiş yapabiliriz.

ETS 2 Mercedes Maybach S650 Modu

Tır kullanmayı sevenler genel olarak simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Fiat markası da genel olarak sevilen durumlardan birisidir. Bu sebepten dolayı da sizlerle birlikte ETS 2 Mercedes Maybach S650 modunu paylaşmaktayız. Uzun zamandır sevilen ve beğeni kazanan bir araç modu olması nedeniyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma sunuyoruz. Bu sayede oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 mod paylaşımlarımız, özellikle son zamanlarda oyuncular tarafından bir hayli beğenilmektedir. Bu sebepten dolayı mutlaka kategorimizde yer alan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

ETS 2 Mercedes Maybach S650 modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

Mod Özellikleri

-5 Farklı alt zemin kaplamaları
-5 Farklı koltuk kılıfları
-5 Farklı kokpit kaplamaları
-5 Farklı tavan kaplamaları
-5 Farklı direksiyon simidi kaplamaları
-2 Farklı deklanşör yanıp sönüyor
-2 Farklı cam flaş ışıkları
-2 Farklı Logo
-5 Farklı kabin aydınlatması
-11 Farklı insanlar
-2 Farklı kaput
-6 Farklı neon aydınlatma
-1 Panjur logosu
-2 Farklı plaka
-2 Farklı koku animasyonları
-Animasyonlu bayrak animasyonu
-8 Farklı Tekerlekler

Mod Hakkında
Yapımcı: Mert İrşi
Oyun Sürümü: ETS 2 Araba Modu
Mod Türü: Araba

 

Mercedes Maybach S650 1.49x 1

ETS 2 Mercedes Maybach S650 Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
  1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Mercedes Maybach S650 modunu bilgisayarınıza indirin.
  2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
  3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
  4. İndirdiğiniz Rar içerisindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Mercedes Maybach S650 Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Mercedes Maybach S650 mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.