5/5

Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en çok sevilen ve beğeni kazanan simülasyon türlerinden birisidir. Tır kullanma oyunu denildiğinde ilk olarak akla geldiği için, genel olarak bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet bulunmaktadır. Gerçekçi bir fizik ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir yapı sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 Mercedes Benz Yeni Actros 5 2019 Tır modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız. Dilerseniz kısaca mod ile alakalı gerekli bilgilere geçiş yapabiliriz.

ETS 2 Mercedes Benz Yeni Actros 5 2019 Tır Modu

Tır kullanmayı sevenler genel olarak simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Fiat markası da genel olarak sevilen durumlardan birisidir. Bu sebepten dolayı da sizlerle birlikte Mercedes Benz Yeni Actros 5 2019 Tır  1.47 modunu paylaşmaktayız. Uzun zamandır sevilen ve beğeni kazanan bir araç modu olması nedeniyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma sunuyoruz. Bu sayede oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 mod paylaşımlarımız, özellikle son zamanlarda oyuncular tarafından bir hayli beğenilmektedir. Bu sebepten dolayı mutlaka kategorimizde yer alan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.Bu mod ets2 tır modları arasında en çok tercih edilen modların başında gelmektedir.

Euro Truck Simulator 2 Mercedes Benz Yeni Actros 2019 Actor 5 Tır modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

Mod Özellikleri
 • Sürüm 1.9.1
 • - Birleşik Krallık İçişleri'ndeki mirrorcam hatasını düzeltildi
 • - açık GL doku hatalarını düzeltildi
 • - metal levha ile yüksek spoyleri düzeltildi
 • - 6x2/4 şasideki beşinci tekerlek hatasını düzeltildi
 • - yüksek poli parçaları değiştirmek için, SCS MP4'ün olası tüm parçaları kullanıldı
 • - artık tüm kamyonlar kamyon satıcısından ayrı ayrı satın alınabilir ilgili parçalarıyla
 • - OBU TollCollect'i ekleyin ve cb radyoyu yeniden çalışın
 • - sert ve bdf parçaları ekleyin (WIP)
 • - bazı hataları düzeltin
 • - modda bulunan çeşitli şablonlar
Mod Hakkında
Yapımcı: Mods82
Oyun Sürümü: ETS 2 Tır Modu
Mod Türü: Tır

ETS 2 Mercedes Benz Yeni Actros 5 2019 Tır Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
 1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Mercedes Benz Yeni Actros 5 2019 Tır Modu bilgisayarınıza indirin.
 2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
 3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
 4. İndirdiğiniz Rar içerisindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Mercedes Benz Yeni Actros 2019 Actor 5 Tır Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Mercedes Benz Yeni Actros 5 2019 Tır mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.