ETS 2 ModETS 2 Araba Modları 1.46ETS 2 Araba ModuETS 2 Modları 1.46

ETS 2 – Mercedes-Benz W167 Gle-Class V1.4 Araba Modu (1.46)

5/5

Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en çok sevilen ve beğeni kazanan simülasyon türlerinden birisidir. Tır kullanma oyunu denildiğinde ilk olarak akla geldiği için, genel olarak bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet bulunmaktadır. Gerçekçi bir fizik ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir yapı sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 Mercedes-Benz W167 Gle-Class modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız. Dilerseniz kısaca mod ile alakalı gerekli bilgilere geçiş yapabiliriz.

ETS 2 Mercedes-Benz W167 Gle-Class Modu

Tır kullanmayı sevenler genel olarak simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Fiat markası da genel olarak sevilen durumlardan birisidir. Bu sebepten dolayı da sizlerle birlikte Mercedes-Benz W167 Gle-Class 1.46 modunu paylaşmaktayız. Uzun zamandır sevilen ve beğeni kazanan bir araç modu olması nedeniyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma sunuyoruz. Bu sayede oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 araba modu paylaşımlarımız, özellikle son zamanlarda oyuncular tarafından bir hayli beğenilmektedir. Bu sebepten dolayı mutlaka kategorimizde yer alan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 Mercedes-Benz W167 Gle-Class modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

  • 2 farklı jant seçeneği,
  • Açılabilir ön cam animasyonu,
  • Silecek animasyonu,
  • Gerçekçi motor ve şanzıman konfigürasyonu,
  • Gerçekçi ses efektleri,
  • Yüksek kaliteli iç ve dış grafikler.

Mod, 1.46 sürümüne güncellenmiştir. Yer alan hatalar düzeltilmiştir.

 

Mod Hakkında
Yapımcı: DN Modding, Nimit
Oyun Sürümü: ETS 2 1.46 Mod
Mod Türü: Araç

ETS 2 Mercedes-Benz W167 Gle-Class Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
  1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Mercedes-Benz W167 Gle-Class Modu bilgisayarınıza indirin.
  2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
  3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
  4. İndirdiğiniz Rar içerisindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Mercedes-Benz W167 Gle-Class Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Mercedes-Benz W167 Gle-Class mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Oyun Serüveni

Güncel oyun modları ile birlikte birçok farklı oyun için birbirinden güzel modlara ulaşım sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu