5/5

ETS 2 ile gerçekçi bir deneyim yaşamaya hazır mısınız? Simülasyon dünyasının en çok sevilen isimlerinden birisi olan Euro Truck Simulator, her geçen gün daha büyük bir rağbet görmektedir. Oyuncular tarafından gerçek anlamıyla sevilen bu oyunumuz, simülasyon olarak harika özellikle sunmaktadır. Özellikle de ETS 2 otobüs modları ile birlikte daha da fazla rağbet görmektedir. Bu içeriğimizde de güncel olarak paylaşılan ETS 2 Mercedes-Benz Yeni Travego 16 SHD modu içeriğini sizlere aktaracağız. Dilerseniz mod ile ilgili diğer bilgilere hızlıca geçiş yapabiliriz. Bu sayede aklınıza takılan soru işaretlerini de cevaplamış olabiliriz.

ETS 2 Mercedes-Benz New Travego 16 SHD Modu

ETS 2 oyununda otobüs kullanmaya hazır mısınız? Mod yapımcılarının özellikle severek yaptığı otobüs modları, oyuncular tarafından büyük bir ilgi görmektedir. Bu noktada ETS 2 otobüs modu 1.46 modlarını da sizlere aktarmaktayız. Bildiğiniz gibi birçok farklı mod yapımcıları bulunmaktadır. Bu mod yapımcıları da harika bir şekilde modu hazırlamışlar ve paylaşmaktadırlar. Otobüs modları, genel olarak sesleri ve yapıları ile birlikte daha fazla ön plana çıkmaktadırlar. Oyuncular uzun araç kullanma konusunda daha fazla isteklidirler. Aynı zamanda gösterge, konsol gibi alanlar da diğer araçlara göre daha detaylıdır. Bu tür konular da haliyle oyuncular için büyük bir avantaj ve rağbet diyebiliriz. Bu sebepten dolayı da sizler için bu modu paylaşmak istedim. Umarım sizler için güzel bir mod paylaşımı olacaktır. Hemen aşağıda yer alan ETS 2 Mercedes-Benz Yeni Travego 16 SHD otobüs modu içeriğinin indirme bağlantısına ulaşabilirsiniz.

Euro Truck Simulator 2 Mercedes-Benz Yeni Travego 16 SHD modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

  • Heavy Vehicles Turkey Mercedes-Benz Yeni Travego 16 SHD modu için İyigün Çarşamba kaplaması hizmetinizde,
  • Custom Template 1 üzerinde çıkmaktadır,
  • Modun çalışabilmesi için modu, araç modunun üzerine koymanız yeterli olacaktır.
Mercedes-Benz Yeni Travego 16 SHD

Mercedes-Benz Yeni Travego 16 SHD

Mod Hakkında
Yapımcı: JetsGo, Heavy Vehicles Turkey
Oyun Sürümü: ETS 2 Otobüs Modu
Mod Türü: Otobüs

ETS 2 Mercedes-Benz Yeni Travego 16 SHD Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
  1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Mercedes-Benz Yeni Travego 16 SHD Modu bilgisayarınıza indirin.
  2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
  3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
  4. İndirdiğiniz Rar içerisindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Mercedes-Benz Yeni Travego 16 SHD Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Mercedes-Benz Yeni Travego 16 SHD mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.