Değerlendirin

Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en çok sevilen ve beğeni kazanan simülasyon türlerinden birisidir. Tır kullanma oyunu denildiğinde ilk olarak akla geldiği için, genel olarak bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet bulunmaktadır. Gerçekçi bir fizik ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir yapı sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 Mercedes Benz L/LS 1111 v1.3 Kamyon modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız. Dilerseniz kısaca mod ile alakalı gerekli bilgilere geçiş yapabiliriz.

ETS 2 Mercedes Benz L/LS 1111 v1.3 Kamyon Modu

Tır kullanmayı sevenler genel olarak simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Fiat markası da genel olarak sevilen durumlardan birisidir. Bu sebepten dolayı da sizlerle birlikte Mercedes Benz L/LS 1111 v1.3 Kamyon 1.46 modunu paylaşmaktayız. Uzun zamandır sevilen ve beğeni kazanan bir araç modu olması nedeniyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma sunuyoruz. Bu sayede oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 mod paylaşımlarımız, özellikle son zamanlarda oyuncular tarafından bir hayli beğenilmektedir. Bu sebepten dolayı mutlaka kategorimizde yer alan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 Mercedes Benz L/LS 1111 v1.3 Kamyon modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

 • – Özgün kamyon modeli
 • – Yüksek kalite 3D model
 • – Yüksek nitelikli ayrıntılı dış kısım
 • – Yüksek nitelikli ayrıntılı iç mekan
 • – Yüksek kalite jantlar ve 3D lastikler
 • – Yüksek nitelikli ayna yansıması
 • – Doğru egzoz dumanı yerleşimi
 • – Doğru plaka lisansı alanı
 • – modelin kendi tekerlekleri var
 • – modelin kendi sesi var
 • – modelin kendi iç kısmı var
 • – ve Yeni birçok özellik
Mercedes Benz L/LS 1111 v1.3 Kamyon

Mercedes Benz L/LS 1111 v1.3 Kamyon

Mercedes Benz L/LS 1111 v1.3 Kamyon

Mercedes Benz L/LS 1111 v1.3 Kamyon

Mercedes Benz L/LS 1111 v1.3 Kamyon

Mercedes Benz L/LS 1111 v1.3 Kamyon

Mod Hakkında
Yapımcı: ets2mods
Oyun Sürümü: ETS 2 Tır Modu
Mod Türü: Tır

ETS 2 Mercedes Benz L/LS 1111 v1.3 Kamyon Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
 1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Mercedes Benz L/LS 1111 v1.3 Kamyon  Modu bilgisayarınıza indirin.
 2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
 3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
 4. İndirdiğiniz Rar içerisindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Mercedes Benz L/LS 1111 v1.3 Kamyon Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Mercedes Benz L/LS 1111 v1.3 Kamyon mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.