5/5

Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en çok sevilen ve beğeni kazanan simülasyon türlerinden birisidir. Tır kullanma oyunu denildiğinde ilk olarak akla geldiği için, genel olarak bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet bulunmaktadır. Gerçekçi bir fizik ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir yapı sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 Mercedes Benz 190E 2.5 modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız. Dilerseniz kısaca mod ile alakalı gerekli bilgilere geçiş yapabiliriz.

ETS 2 Mercedes Benz 190E 2.5 Modu

Tır kullanmayı sevenler genel olarak simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Mercedes markası da genel olarak sevilen durumlardan birisidir. Bu sebepten dolayı da sizlerle birlikte Mercedes Benz 190E 2.5 1.46 modunu paylaşmaktayız. Uzun zamandır sevilen ve beğeni kazanan bir araç modu olması nedeniyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma sunuyoruz. Bu sayede oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 araba modu paylaşımlarımız, özellikle son zamanlarda oyuncular tarafından bir hayli beğenilmektedir. Bu sebepten dolayı mutlaka kategorimizde yer alan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 Mercedes Benz 190E 2.5 modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

 • Yüksek kaliteli grafiklere sahip iç ve dış mekan,
 • Orijinal direksiyon,
 • 2 farklı iç mekan,
 • 2 farklı direksiyon modeli,
 • Gerçekçi ses,
 • Kişisel kullanımlar için ücretsizdir,
 • Bağlantıyı değiştirmek yasaktır,
 • Yeniden yüklemek yasaktır.
Mercedes Benz 190E 2.5

Mercedes Benz 190E 2.5

Mod Hakkında
Yapımcı: YAHIA ABID
Oyun Sürümü: ETS 2 1.46 Mod
Mod Türü: Araç

ETS 2 Mercedes Benz 190E 2.5 Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
 1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Mercedes Benz 190E 2.5 Modu bilgisayarınıza indirin.
 2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
 3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
 4. İndirdiğiniz Rar içerisindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Mercedes Benz 190E 2.5 Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Mercedes Benz 190E 2.5 mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Aynı zamanda sitemizde yer alan ETS 2 Setra 1.46 moduna göz atmayı unutmayın.