5/5

Bir tır oyunu ne kadar gerçekçi olabilir? İşte bu soruya SCS yapımcıları Euro Truck Simulator 2 ile birlikte cevap vermektedirler. Uzun yıllardan bu yana simülasyon dünyasında popülerliğini koruyan ETS 2, her geçen gün daha fazla kitle ile karşılaşmaktadır. Bildiğiniz gibi ETS 2, bir tır sürme simülasyonudur. Bu noktada tabi mod yapımcıları oyuna farklı zevkler getirmektedir. Örnek olarak burada paylaştığımız ETS 2 MAZ 9758 tente modu da buna en iyi örneklerden birisidir. Gelin mod ile ilgili bilgilere hızlıca geçiş sağlayalım.

ETS 2 MAZ 9758 Tente Modu

Oyun Serüveni olarak her geçen gün farklı modlar paylaşmaktayız. Özellikle de bu alanda ets 2 tır modu paylaşımlarımız dikkat çekmektedir. Tabi tır kullanırken de aynı zamanda dorseler olmazsa olmazlardan birisidir. Bizlerde bu içeriğimizde dorse paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde tır kullanırken çok daha fazla zevk alabileceksinizdir. Burada paylaşmış olduğumuz dorse modu, 1.46 sürümü ile birlikte uyumludur. Mod yapımcıları güncelleme yaptıkça, bizlerde sizlere özel olarak güncellemelerimizi paylaşmaktayız. Sizlerde hemen bu içeriğimizde yer alan ETS 2 MAZ 9758 dorse mod indirmesini sağlayabilirsiniz. Aşağıda yer alan indirme bağlantılarına tıklamanız yeterli olacaktır. Orada reklamsız ve sorunsuz olarak indirme sağlayabilirsiniz.

Şimdi gelin dorse ile ilgili özelliklere bir göz atalım. Bu sayede indirmiş olduğunuz ETS 2 dorse modu 1.46 modunu daha yakından tanımış olacaksınız.

 • Yeniden dönüştürülen 3B modeldir,
 • Yarı römork mülk modelidir,
 • MAZ bayisinden satın alınmıştır,
 • Ayarlamalar mevcuttur,
 • Kendi tekerlekleri vardır,
 • Lightmask özelliği,
 • Gerçek nakliye şirketlerinin bazı görünümleri,
 • Moda optimizasyon yapılmıştır,
 • Multiplayer çalışma desteği sunar.
MAZ 9758

MAZ 9758

Mod Hakkında
Authors: DESKPRO
Base Model: Ventyres, Igor Samson, MTG
Rear Lights: Gaykov
Author of Adaptation and Conversion: Master_Yoda
Oyun Sürümü: ETS 2 Dorse Modu 
Mod Türü: Dorse

ETS 2 MAZ 9758 Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
 1. Aşağıdaki linkten ETS 2 MAZ 9758 Modu bilgisayarınıza indirin.
 2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
 3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
 4. İndirdiğiniz Rar içerisindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 MAZ 9758 Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 MAZ 9758 mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.