5/5

Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en çok sevilen ve beğeni kazanan simülasyon türlerinden birisidir. Tır kullanma oyunu denildiğinde ilk olarak akla geldiği için, genel olarak bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet bulunmaktadır. Gerçekçi bir fizik ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir yapı sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 MAN F90 v2.1 modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız. Dilerseniz kısaca mod ile alakalı gerekli bilgilere geçiş yapabiliriz.

ETS 2 MAN F90 v2.1 Modu

Tır kullanmayı sevenler genel olarak simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Fiat markası da genel olarak sevilen durumlardan birisidir. Bu sebepten dolayı da sizlerle birlikte MAN F90 v2.1 1.46 modunu paylaşmaktayız. Uzun zamandır sevilen ve beğeni kazanan bir araç modu olması nedeniyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma sunuyoruz. Bu sayede oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 mod paylaşımlarımız, özellikle son zamanlarda oyuncular tarafından bir hayli beğenilmektedir. Bu sebepten dolayı mutlaka kategorimizde yer alan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 MAN F90 v2.1 modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

 • Bağımsız kamyon modelidir,
 • 3 farklı kabin bulunmaktadır,
 • 7 şasi seçeneği,
 • 5 farklı motor yer almaktadır,
 • 3 farklı kabin içi,
 • 2 farklı şanzıman seçenekleri mevcuttur,
 • Kabin aksesuarları mevcuttur

Kabin aksesuarlarının çalışması için Sisl Megapack'e ihtiyacınız olacaktır.

v2.1 Güncelleme Notları

 • Satış mağazasında gözükmeyen direksiyon simidi düzeltilmiştir,
 • GPS ve harita arayüzü düzeltilmiştir,
 • Güncellenmiş navigatör yer almaktadır.
MAN F90 v2.1

MAN F90 v2.1

Mod Hakkında
Yapımcı: soap98, cyrus
Oyun Sürümü: ETS 2 Tır Modu
Mod Türü: Tır

ETS 2 MAN F90 v2.1 Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
 1. Aşağıdaki linkten ETS 2 MAN F90 v2.1 Modu bilgisayarınıza indirin.
 2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
 3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
 4. İndirdiğiniz Rar içerisindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 MAN F90 v2.1 Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 MAN F90 v2.1 mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Harika bir haber vermek istiyorum 🙂 GTA 5 Mod İndir kategorimiz açıldı! Hemen tıklayın ve birbirinden harika modlara hızlıca erişim sağlayın.