5/5

Bir tır oyunu ne kadar gerçekçi olabilir? İşte bu soruya SCS yapımcıları Euro Truck Simulator 2 ile birlikte cevap vermektedirler. Uzun yıllardan bu yana simülasyon dünyasında popülerliğini koruyan ETS 2, her geçen gün daha fazla kitle ile karşılaşmaktadır. Bildiğiniz gibi ETS 2, bir tır sürme simülasyonudur. Bu noktada tabi mod yapımcıları oyuna farklı zevkler getirmektedir. Örnek olarak burada paylaştığımız ETS 2 Kassbohrer Tanker dorse modu da buna en iyi örneklerden birisidir. Gelin mod ile ilgili bilgilere hızlıca geçiş sağlayalım.

ETS 2 Kassbohrer Tanker Dorse Modu

Oyun Serüveni olarak her geçen gün farklı modlar paylaşmaktayız. Özellikle de bu alanda ets 2 tır modu paylaşımlarımız dikkat çekmektedir. Tabi tır kullanırken de aynı zamanda dorseler olmazsa olmazlardan birisidir. Bizlerde bu içeriğimizde dorse paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde tır kullanırken çok daha fazla zevk alabileceksinizdir. Burada paylaşmış olduğumuz dorse modu, 1.46 sürümü ile birlikte uyumludur. Mod yapımcıları güncelleme yaptıkça, bizlerde sizlere özel olarak güncellemelerimizi paylaşmaktayız. Sizlerde hemen bu içeriğimizde yer alan ETS 2 Kassbohrer Tanker dorse mod indirmesini sağlayabilirsiniz. Aşağıda yer alan indirme bağlantılarına tıklamanız yeterli olacaktır. Orada reklamsız ve sorunsuz olarak indirme sağlayabilirsiniz.

Şimdi gelin dorse ile ilgili özelliklere bir göz atalım. Bu sayede indirmiş olduğunuz ETS 2 dorse modu 1.46 modunu daha yakından tanımış olacaksınız.

 • Yanıcı ve yağlayıcı malzemelerin taşınması için özel olarak tasarlanmıştır,
 • Tamamen dönüştürülmüş olan 3D modeldir,
 • Hatasız yeni sürümüdür,
 • Tamamen otonomdur,
 • 1 şasi seçeneği vardır,
 • Tankerin boyama ve kaplama desteği vardır,
 • 4K format olarak 21 farklı yüksek kaliteli kaplama destekler,
 • Kısa ayarlamalar mevcuttr,
 • Kendi kargoları mevcuttur,
 • Dış görünüm için farklı bir şablonu vardır,
 • Oyun günlüğü %99,9'a kadar temizdir.
Kassbohrer Tanker

Kassbohrer Tanker

Mod Hakkında

Uyarlama ve Yapımcıya Teşekkür Etmek İçin: DONAT YOOMONEY: 4100117906473494
Yazar: Master_Yoda
Uyarlayan: Master_Yoda
Dönüşüm yazarı: Master_Yoda
Oyun Sürümü: ETS 2 Dorse Modu 
Mod Türü: Dorse

ETS 2 Kassbohrer Tanker Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
 1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Kassbohrer Tanker Modu bilgisayarınıza indirin.
 2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
 3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
 4. İndirdiğiniz Rar içerisindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Kassbohrer Tanker Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Kassbohrer Tanker mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.