Değerlendirin

Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en iyi ve beğeni kazanan simülasyon türlerinden birisidir. Tır kullanma smilasyon oyunu denildiğinde ilk olarak akla geldiğinden, genel olarak bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet doğurmaktadır. Gerçekçi grafikler ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir smilasyon yapısı sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 Honda Civic FC5 – FK8 Type-R Araba modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız.

ETS 2 Honda Civic FC5 – FK8 Type-R Araba Modu

Tır kullanmayı sevenler genel olarak simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Bu sebepten dolayı da sizlerle birlikte Honda Civic FC5 – FK8 Type-R ets2 Araba 1.47 modunu paylaşmaktayız. Uzun zamandır sevilen ve beğeni kazanan bir araç modu olması nedeniyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen 1.47 sürümü ile uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma sunuyoruz. Bu sayede oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 araba modu paylaşımlarımız, özellikle son zamanlarda oyuncular tarafından bir hayli beğenilmektedir. Bu sebepten dolayı mutlaka kategorimizde yer alan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 Honda Civic FC5 – FK8 Type-R Araba modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca liste halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

Mod Özellikleri
 • – İki kabin seçeneği (Civic TypeR & Civic Fc5)
 • – Orijinal jantlarınız (her araba için)
 • – Motor sesleri (Civic TypeR & Civic Fc5)
 • – Özel egzoz sesi ikisi
 • – Orijinal iç mekan
 • – DLC Kabin Aksesuarları desteği
 • – İç aydınlatma
 • – Galeriye eklendi
 • Mod iki araba içerir Honda Civic TypeR ve Honda Civic Fc5

 

Honda Civic FC5 - FK8 Type-R ets2 mod

Honda Civic FC5 – FK8 Type-R ets2 mod

Mod Hakkında
Yapımcı: mods82
Oyun Sürümü: ETS 2 1.47 Mod
Mod Türü: Araç

ETS 2 Honda Civic FC5 – FK8 Type-R Araba Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
 1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Honda Civic FC5 – FK8 Type-R Araba Modu bilgisayarınıza indirin.
 2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
 3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
 4. İndirdiğiniz Rar içerisindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Honda Civic FC5 – FK8 Type-R Araba Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Honda Civic FC5 – FK8 Type-R Araba mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.