5/5

Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en iyi ve beğeni kazanan simülasyon türlerinden birisidir. Tır kullanma smilasyon oyunu denildiğinde ilk olarak akla geldiğinden, genel olarak bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet doğurmaktadır. Gerçekçi grafikler ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir smilasyon yapısı ve çeşitli oyun pamları (haritaları) sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 Grand Utopia Maps Harita modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız.

ETS 2 Grand Utopia Maps Harita Modu

Tır kullanmayı sevenler genel olarak simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Bu sebepten dolayı da sizlerle birlikte Grand Utopia Maps Harita 1.47 modunu paylaşmaktayız. Uzun zamandır sevilen ve beğeni kazanan bir araç modu olması nedeniyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen 1.47 sürümü ile uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma sunuyoruz. Bu sayede oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 Harita modu paylaşımlarımız, özellikle son zamanlarda oyuncular tarafından bir hayli beğenilmektedir. Bu sebepten dolayı mutlaka kategorimizde yer alan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 Grand Utopia Maps Harita modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca liste halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

 • Bağımsız bir harita
 • Tam ölçekli (1:1 ölçek)
 • Kırk dokuz şehir;
 • Yüz doksan dokuz firma
 • Yirmi iki kamyon bayii
 • Yaklaşık olarak 7,500 kilometrelik yol
 • Detaylara ayrıntılı bir şekilde yaklaşım;
 • Ekonomik açıdan ayarlandı;
 • Trafik yapılandırıldı;
 • İş için tüm DLC kartları gereklidir;
 • Standart mofllardan yapılmıştır, bu nedenle çok hafiftir ve iyi optimize edilmiştir.

 

Büyük Ütopya ets 2 last versiyon

Büyük Ütopya ets 2 last versiyon

Büyük Ütopya maps

Büyük Ütopya maps

Mod Hakkında
Yapımcı: mods82
Oyun Sürümü: ETS 2 harita Modları
Mod Türü: Araç

ETS 2 Grand Utopia Maps Harita Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
 1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Grand Utopia Maps Harita Modu bilgisayarınıza indirin.
 2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
 3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
 4. İndirdiğiniz Rar içerisindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Grand Utopia Maps Harita Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Grand Utopia Maps Harita mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.