5/5

Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en çok sevilen ve beğeni kazanan simülasyon türlerinden birisidir. Tır kullanma oyunu denildiğinde ilk olarak akla geldiği için, genel olarak bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet bulunmaktadır. Gerçekçi bir fizik ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir yapı sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 Freightliner Classic XL Kamyon modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız. Dilerseniz kısaca mod ile alakalı gerekli bilgilere geçiş yapabiliriz.

ETS 2 Freightliner Classic XL Kamyon Modu

Tır kullanmayı sevenler genel olarak simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Fiat markası da genel olarak sevilen durumlardan birisidir. Bu sebepten dolayı da sizlerle birlikte Freightliner Classic XL Kamyon 1.46 modunu paylaşmaktayız. Uzun zamandır sevilen ve beğeni kazanan bir araç modu olması nedeniyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma sunuyoruz. Bu sayede oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 mod paylaşımlarımız, özellikle son zamanlarda oyuncular tarafından bir hayli beğenilmektedir. Bu sebepten dolayı mutlaka kategorimizde yer alan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 Freightliner Classic XL Kamyon modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

 • -- Sabit iç ağlar ve dokular
 • – Ek ayarlama alternatifleri balçıklıklar, tanklar, aerodinamik kanatlar, iç döşeme rengi
 • – Bazı parçalar kamyondan çıkarılabilirdi, şimdi düzenlendi
 • – Bazı ses dosyaları ve komut dosyaları düzenlendi
 • – Dış motor modeli şimdi heyeti hakikat motora bağlı turuncu CAT ve okayırmızı ISX
 • – Kaporta Aynaları daha reelci hale getirildi
 • – Beşinci tekerlek ayarlamaları mod römork geçimliliği garanti edilmez
 • - Özelleştirilebilir birçok seçenek ile yenilendi v1,6
Freightliner Classic XL Kamyon Modu

Freightliner Classic XL Kamyon Modu

Mod Hakkında
Yapımcı: ets2mods
Oyun Sürümü: ETS 2 Tır Modu
Mod Türü: Tır

ETS 2 Freightliner Classic XL Kamyon Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
 1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Freightliner Classic XL Kamyon Modu bilgisayarınıza indirin.
 2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
 3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
 4. İndirdiğiniz Rar içerisindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Freightliner Classic XL Kamyon Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Freightliner Classic XL Kamyon mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.