5/5

Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en iyi ve beğeni kazanan simülasyon türlerinden birisidir. Tır kullanma smilasyon oyunu denildiğinde ilk olarak akla geldiğinden, genel olarak bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet doğurmaktadır. Gerçekçi grafikler ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir smilasyon yapısı ve çeşitli oyun pamları (haritaları) sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 Mapa EAA Harita modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız.

ETS 2 EAA Harita Modu

Tır kullanmayı sevenler genel olarak simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Bu sebepten dolayı da sizlerle birlikte EAA Harita 1.46 modunu paylaşmaktayız. Uzun zamandır sevilen ve beğeni kazanan bir araç modu olması nedeniyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen 1.47 sürümü ile uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma sunuyoruz. Bu sayede oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 Harita modu paylaşımlarımız, özellikle son zamanlarda oyuncular tarafından bir hayli beğenilmektedir. Bu sebepten dolayı mutlaka kategorimizde yer alan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 EAA Harita modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca liste halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

 • - Guyana'daki Yollar - 800 Km
 • - Surinam'daki Yollar - 450 Km
 • - Fransız Gine'deki Yollar - 300 Km
 • - Bogota ve Karakas arasındaki bağlantı - 1530 Km
 • - Karakas'tan Pacaraima'ya bağlantı - 1580 Km
 • - Ushuaia'ya Choele Choel bağlantısı - 2820 Km
 • - Puerto Natales'e Punta Arenas ve erişim - 380 Km
 • - Costa do Sol (Vitória'dan Marataízes'e) - 130 Km
 • - SP-294 - Bauru a Marilia - 110 Km
 • - SP-333 - Marilia'dan Assisi'ye - 80 Km
 • - Toplam 805 şehirden oluşan dev bir ağ.

 

Ets 2 Maps EAA Harita

Ets 2 Maps EAA Harita

Ets 2 Maps EAA Harita

Ets 2 Maps EAA Harita

Ets 2 Maps EAA Harita

Ets 2 Maps EAA Harita

Mod Hakkında
Yapımcı: EAA Takımı
Oyun Sürümü: ETS 2 harita Modları
Mod Türü: Araç

ETS 2 MAPA EAA Harita Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
 1. Aşağıdaki linkten ETS 2 EAA Harita Modu bilgisayarınıza indirin.
 2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
 3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
 4. İndirdiğiniz Rar içerisindeki .scs dosyalarını buraya atın.
 5. Aşşağıdaki 2 dosyayı da indiriniz . ( Harita / Temel )

ETS 2 EAA Harita Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 EAA Harita mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.