Değerlendirin

Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en iyi ve beğeni kazanan simülasyon türlerinden birisidir. Tır kullanma smilasyon oyunu denildiğinde ilk olarak akla geldiğinden, genel olarak bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet doğurmaktadır. Gerçekçi grafikler ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir smilasyon yapısı ve çeşitli oyun pamları (haritaları) sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 Dsl (Zorlu Yollar) Haritası modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız.

ETS 2 Dsl (Zorlu Yollar) Haritası Modu

Tır kullanmayı sevenler genel olarak simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Bu sebepten dolayı da sizlerle birlikte Dsl (Zorlu Yollar) Haritası 1.44 ve 1.43 modunu paylaşmaktayız. Uzun zamandır sevilen ve beğeni kazanan bir araç modu olması nedeniyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen 1.47 sürümü ile uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma sunuyoruz. Bu sayede oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 Harita modu paylaşımlarımız, özellikle son zamanlarda oyuncular tarafından bir hayli beğenilmektedir. Bu sebepten dolayı mutlaka kategorimizde yer alan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 Dsl (Zorlu Yollar) Haritası modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca liste halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

  • Bildirilen hatalar giderildi.
  • Tır satış noktası eklendi.
  • Yeni yollar eklendi.
  • sürüm : 1.44 ve 1.43 ile uyumludur

 

ETS 2 - Dsl (Zorlu Yollar) Haritası V1.1 Modu

ETS 2 - Dsl (Zorlu Yollar) Haritası V1.1 Modu

ETS 2 - Dsl (Zorlu Yollar) Haritası V1.1 Modu

ETS 2 - Dsl (Zorlu Yollar) Haritası V1.1 Modu

ETS 2 - Dsl (Zorlu Yollar) Haritası V1.1 Modu

ETS 2 - Dsl (Zorlu Yollar) Haritası V1.1 Modu

Mod Hakkında
Yapımcı: maps
Oyun Sürümü: ETS 2 harita Modları
Mod Türü: maps

ETS 2 Dsl (Zorlu Yollar) HaritasıMod Kurulumu

Mod Kurulumu
  1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Dsl (Zorlu Yollar) Haritası Modu bilgisayarınıza indirin.
  2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
  3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
  4. İndirdiğiniz Rar içerisindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Dsl (Zorlu Yollar) Haritası Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Dsl (Zorlu Yollar) Haritası mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.