Değerlendirin

Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en çok sevilen ve beğeni kazanan simülasyon türlerinden birisidir. Tır kullanma oyunu denildiğinde ilk olarak akla geldiği için, genel olarak bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet bulunmaktadır. Gerçekçi bir fizik ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir yapı sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 DAF XF 95 modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız. Dilerseniz kısaca mod ile alakalı gerekli bilgilere geçiş yapabiliriz.

ETS 2 DAF XF 95 Modu

Tır kullanmayı sevenler genel olarak simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Fiat markası da genel olarak sevilen durumlardan birisidir. Bu sebepten dolayı da sizlerle birlikte DAF XF 95 1.46 modunu paylaşmaktayız. Uzun zamandır sevilen ve beğeni kazanan bir araç modu olması nedeniyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma sunuyoruz. Bu sayede oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 mod paylaşımlarımız, özellikle son zamanlarda oyuncular tarafından bir hayli beğenilmektedir. Bu sebepten dolayı mutlaka kategorimizde yer alan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 DAF XF 95 modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

  • Bazı dokular geliştirildi,
  • Sabit öğe ekranı,
  • Aksesuarların konumu düzeltildi.
DAF XF 95

DAF XF 95

DAF XF 95

DAF XF 95

Mod Hakkında
Original Truck Model: Bogdan Kosolap (VINZEL)
Update: Konstantin Nikolayevich Nikolenko
Author of Adaptation to Patch 1.44: Dimon4ik_774rus
Help and Support: FuNYash
Patch 1.44 Adaptation Author: AJIEHA
Author of Adaptation for Patch 1.45: AJIEHA
Assistance in Completing the Archive: Master Yoda
Patch 1.46 Adaptation Author: AJIEHA
Oyun Sürümü: ETS 2 Tır Modları
Mod Türü: Tır

ETS 2 DAF XF 95 Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
  1. Aşağıdaki linkten ETS 2 DAF XF 95 Modu bilgisayarınıza indirin.
  2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
  3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
  4. İndirdiğiniz Rar içerisindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 DAF XF 95 Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 DAF XF 95 mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Aynı zamanda sitemizde yer alan ets 2 bmw 760 li mod içeriğine de göz atabilirsiniz.