Değerlendirin

Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en çok sevilen ve beğeni kazanan simülasyon türlerinden birisidir. Tır kullanma oyunu denildiğinde ilk olarak akla geldiği için, genel olarak bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet bulunmaktadır. Gerçekçi bir fizik ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir yapı sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 DAF NTT V1.5 modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız. Dilerseniz kısaca mod ile alakalı gerekli bilgilere geçiş yapabiliriz.

ETS 2 DAF NTT V1.5 Modu

Tır kullanmayı sevenler genel olarak simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Fiat markası da genel olarak sevilen durumlardan birisidir. Bu sebepten dolayı da sizlerle birlikte DAF NTT V1.5 1.46 modunu paylaşmaktayız. Uzun zamandır sevilen ve beğeni kazanan bir araç modu olması nedeniyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma sunuyoruz. Bu sayede oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 kamyon modu paylaşımlarımız, özellikle son zamanlarda oyuncular tarafından bir hayli beğenilmektedir. Bu sebepten dolayı mutlaka kategorimizde yer alan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 DAF NTT V1.5 modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

  • Birden çok kabin seçeneği,
  • Birden fazla şasi seçeneği,
  • Birden fazla motor seçeneği,
  • Birden fazla şanzıman seçeneği,
  • Modifiye ve aksesuar seçenekleri,
  • Kabin aksesuar desteği,
  • DAF galerisi üzerinden satın alabilirsiniz.

DAF NTT v1.5 Güncellemesi

 • Modeller güncellenmiştir,
 • GPS güncellemesi yapılmıştır,
 • Galeride yer alan hata giderilmiştir.
DAF NTT

DAF NTT

Mod Hakkında
Yapımcı: SCS, XBS
Oyun Sürümü: ETS 2 Tır Modu
Mod Türü: Tır

ETS 2 DAF NTT V1.5 Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
 1. Aşağıdaki linkten ETS 2 DAF NTT V1.5 Modu bilgisayarınıza indirin.
 2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
 3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
 4. İndirdiğiniz Rar içerisindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 DAF NTT V1.5 Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 DAF NTT V1.5 mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Sitemizde yer alan ETS 2 Fuso Super Great mod içeriğine de göz atabilirsiniz.