Değerlendirin

Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en çok sevilen ve beğeni kazanan simülasyon türlerinden birisidir. Tır kullanma oyunu denildiğinde ilk olarak akla geldiği için, genel olarak bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet bulunmaktadır. Gerçekçi bir fizik ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir yapı sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 Citroën Xsara Picasso 2.0 HDI Araba modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız. Dilerseniz kısaca mod ile alakalı gerekli bilgilere geçiş yapabiliriz.

ETS 2 Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI Araba Modu

Tır kullanmayı sevenler genel olarak simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Fiat markası da genel olarak sevilen durumlardan birisidir. Bu sebepten dolayı da sizlerle birlikte Citroën Xsara Picasso 2.0 HDI Araba 1.46 modunu paylaşmaktayız. Uzun zamandır sevilen ve beğeni kazanan bir araç modu olması nedeniyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma sunuyoruz. Bu sayede oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 araba modu paylaşımlarımız, özellikle son zamanlarda oyuncular tarafından bir hayli beğenilmektedir. Bu sebepten dolayı mutlaka kategorimizde yer alan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 Citroën Xsara Picasso 2.0 HDI Araba modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

  • -HQ iç bölge renkleri orijinal
  • -iç açabileceğiniz pencere önü ve silecekler ekliyorum çalışıyor
  • -orijinal motor sesi 2.0
  • -max RPM 6000 En yüksek hız 206 Kmh
Citroën Xsara Picasso 2.0 HDI Araba

Citroën Xsara Picasso 2.0 HDI Araba

Citroën Xsara Picasso 2.0 HDI Araba

Citroën Xsara Picasso 2.0 HDI Araba

 

Mod Hakkında
Yapımcı: YAHIA ABID
Oyun Sürümü: ETS 2 1.46 Mod
Mod Türü: Araç

ETS 2 Citroën Xsara Picasso 2.0 HDI Araba Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
  1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Citroën Xsara Picasso 2.0 HDI Araba Modu bilgisayarınıza indirin.
  2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
  3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
  4. İndirdiğiniz Rar içerisindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Citroën Xsara Picasso 2.0 HDI Araba Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Citroën Xsara Picasso 2.0 HDI Araba mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.