ETS 2 ModETS 2 Araba Modları 1.46ETS 2 Araba ModuETS 2 Modları 1.46

ETS 2 – BMW E34 Araba Modu [1.46.x]

5/5

Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en çok sevilen ve beğeni kazanan simülasyon türlerinden birisidir. Tır kullanma oyunu denildiğinde ilk olarak akla geldiği için, genel olarak bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet bulunmaktadır. Gerçekçi bir fizik ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir yapı sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 BMW E34 modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız. Dilerseniz kısaca mod ile alakalı gerekli bilgilere geçiş yapabiliriz.

ETS 2 BMW E34 Modu

Tır kullanmayı sevenler genel olarak simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Fiat markası da genel olarak sevilen durumlardan birisidir. Bu sebepten dolayı da sizlerle birlikte BMW E34 1.46 modunu paylaşmaktayız. Uzun zamandır sevilen ve beğeni kazanan bir araç modu olması nedeniyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma sunuyoruz. Bu sayede oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 araba modu paylaşımlarımız, özellikle son zamanlarda oyuncular tarafından bir hayli beğenilmektedir. Bu sebepten dolayı mutlaka kategorimizde yer alan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 BMW E34 modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

  • HQ Model,
  • Ambiyans kaplama,
  • 2 farklı ön tampon seçeneği,
  • 2 farklı arka tampon seçeneği,
  • Opsiyonel spoiler seçeneği,
  • 2 farklı alt bakalit seçeneği.

 

Mod Hakkında
Yapımcı: Halil YAVUZ, Mert İRŞİ, Nimit
Oyun Sürümü: ETS 2 1.46 Mod
Mod Türü: Araç

ETS 2 BMW E34 Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
  1. Aşağıdaki linkten ETS 2 BMW E34 Modu bilgisayarınıza indirin.
  2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
  3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
  4. İndirdiğiniz Rar içerisindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 BMW E34 Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 BMW E34 mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır. Aynı zamanda bir diğer kategorimiz olan ets 2 1.46 mod menüsüne de göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Sitemizin en güncel içeriklerinden birisi de Brawl Stars elmas hilesi konusu! Hemen tıklayın ve birçok bilgiye hızlıca ulaşın.

Oyun Serüveni

Güncel oyun modları ile birlikte birçok farklı oyun için birbirinden güzel modlara ulaşım sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu