Değerlendirin

Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en iyi ve beğeni kazanan simülasyon türlerinden birisidir. Tır kullanma smilasyon oyunu denildiğinde ilk olarak akla geldiğinden, genel olarak bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet doğurmaktadır. Gerçekçi grafikler ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir smilasyon yapısı sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 Audi A6 2020 Araba modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız.

ETS 2 Audi A6 2020 Araba Modu

Tır kullanmayı sevenler genel olarak simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Bu sebepten dolayı da sizlerle birlikte Audi A6 2020 Araba 1.47 modunu paylaşmaktayız. Uzun zamandır sevilen ve beğeni kazanan bir araç modu olması nedeniyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen 1.47 sürümü ile uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma sunuyoruz. Bu sayede oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 araba modu paylaşımlarımız, özellikle son zamanlarda oyuncular tarafından bir hayli beğenilmektedir. Bu sebepten dolayı mutlaka kategorimizde yer alan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 Audi A6 2020 Araba modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca liste halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

Mod Özellikleri
  • Çok kaliteli iç ve dış yüzeyler
  • Malzeme ve kumaşlar son derece yüksek kalitede ve en üst seviye
  • Animasyonlar, silecekler, çalışan ön camlar ve el freni mevcut. İyi çalışan bir düğme.
  • V8 motoru için yeni bir ses kaydedildi, oldukça mükemmel ve gerçekçi.
  • Arka tekerlekten çekişli.
  • Tekerlekler orijinaldir.

 

Mod Hakkında
Yapımcı: mods82
Oyun Sürümü: ETS 2 1.47 Mod
Mod Türü: Araç

ETS 2 Audi A6 2020 Araba Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
  1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Audi A6 2020 Araba Modu bilgisayarınıza indirin.
  2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
  3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
  4. İndirdiğiniz Rar içerisindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Audi A6 2020 Araba Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Audi A6 2020 Araba mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.

Ets 2 1.47 mod
Ets 2 1.47 mod
Ets 2 1.46 otobüs modu
ets 2 1.46 araba modu
Mod indir