Değerlendirin

Euro Truck Simulator 2, oyun dünyasında en iyi ve beğeni kazanan simülasyon türlerinden birisidir. Tır kullanma smilasyon oyunu denildiğinde ilk olarak akla geldiğinden, genel olarak bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet doğurmaktadır. Gerçekçi grafikler ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir smilasyon yapısı sizleri beklemektedir. Bu içeriğimizde de ETS 2 Aston Martin V8 Vantage 1977 Araba modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız.

ETS 2 Aston Martin V8 Vantage 1977 Araba Modu

Tır kullanmayı sevenler genel olarak simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Bu sebepten dolayı da sizlerle birlikte Aston Martin V8 Vantage 1977 Araba 1.47 modunu paylaşmaktayız. Uzun zamandır sevilen ve beğeni kazanan bir araç modu olması nedeniyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen 1.47 sürümü ile uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma sunuyoruz. Bu sayede oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. ETS 2 araba modu paylaşımlarımız, özellikle son zamanlarda oyuncular tarafından bir hayli beğenilmektedir. Bu sebepten dolayı mutlaka kategorimizde yer alan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

Euro Truck Simulator 2 Aston Martin V8 Vantage 1977 Araba modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca liste halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

Mod Özellikleri
 • – HQ Modeli
 • – Ao(Ambiyans Kaplama)
 • – Gerçek Ses
 • -2 Farklı koltuk kaplaması
 • -2 Farklı tavan kaplaması
 • -2 Farklı ayna kaplaması
 • -2 Farklı Jant kaplaması
 • -O Tuşu ile iç aydınlatma
Aston Martin V8 Vantage 1977 Araba

Aston Martin V8 Vantage 1977 Araba

 

Mod Hakkında
Yapımcı: mods82
Oyun Sürümü: ETS 2 1.47 Mod
Mod Türü: Araç

ETS 2 Aston Martin V8 Vantage 1977 Araba Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
 1. Aşağıdaki linkten ETS 2 Aston Martin V8 Vantage 1977 Araba Modu bilgisayarınıza indirin.
 2. Bilgisayarımızdan Belgeler klasörünü açalım.
 3. Buradan ise Euro Truck Simulator 2 klasöründen Mod klasörüne girelim.
 4. İndirdiğiniz Rar içerisindeki .scs dosyalarını buraya atın.

ETS 2 Aston Martin V8 Vantage 1977 Araba Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte ETS 2 Aston Martin V8 Vantage 1977 Araba mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.