5/5

Global olarak en çok sevilen ve oynanan FPS oyunları arasında CS:GO yer almaktadır. Özellikle geçmişten bu yana gelen sevgisi ile birlikte, oyuncuların sevdiği bir isimdir. Oyun Serüveni olarak bu içeriğimizde CS:GO uçma kodu konusuna değineceğiz. Umarım sizler için faydalı bir içerik olacaktır.

CS:GO Uçma Kodu Nedir?

Uçma kodu, oyuncunun oyun içindeki karakterini havada sürekli hareket ettirmesini sağlar. Ancak, bu tür kodların kullanımı genellikle oyun içindeki bir kural ihlali olarak kabul edilir ve yasaklanmıştır. Bu nedenle, bu tür kodların kullanımını önermemekteyiz. Oyunu daha eğlenceli ve zevkli hale getirmek isteyenler bu kodu genel olarak kullanmaktadır. Bu noktada zaten kodu arkadaşları ile oynayanlar ve şaka olarak yapmak isteyenler kullanmaktadır. Sizlere de bu şekilde öneride bulunabiliriz.

CS:GO Uçma Kodu

Birçok kişinin merak ettiği konulardan birisi CS:GO uçma kodu konusudur. Sizler için bu kodu birazdan paylaşacağım. Bu sayede oyun içerisinde sizlerde bu kodu kullanmış olacaksınızdır. Bildiğiniz üzere bu kod genel olarak arkadaşlar ile birlikte oynanırken kullanılmaktadır. Bu sebepten dolayı da birazdan paylaşacağım kodda dikkatli olmanız gerekmektedir. Gelin hızlıca cs uçma hilesi konusuna değinelim.

  • İlk olarak oyuna giriş yapın ve konsolu (“) tuşu ile açın.
  • Açılan kod alanında “sv_cheats 1) yazın.
  • Sonrasında ise “bind c noclip” yazıyoruz.

Bu adımları tamamladığınızda artık CS:GO noclip kodu işlemi tamamlanmış olacaktır. Burada size kalan tek şeyin “c” tuşuna basarak uçmak olduğunu söyleyebilirim. Son derece basit ve hızlı adımlarla sizlerde oyunda uçma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte CS:GO Uçma Kodu (Noclip) konusuna değinmekteyiz. Umarım sizler için faydalı ve bilgi içeren bir makale türü olmuştur. Bu tür ve farklı oyun konuları için sitemizi takip etmeyi unutmayın. En güncel mod ve blog içeriklerimiz sizleri beklemektedir. Aynı zamanda sitemizde yer alan ets 2 mod kategorisine de göz atabilirsiniz.