5/5

BeamNG.drive, oyun dünyasında en iyi ve beğeni kazanan gerçekçi simülasyon türlerinden birisidir. Araba kullanma smilasyon oyunu denildiğinde ilk olarak akla geldiğinden, genel olarak bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet doğurmaktadır. Gerçekçi grafikler ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir smilasyon yapısı sizleri beklemektedir. BeamNG oyununu daha keyifli bir hale getirmek için çeşitli mod geliştiricileri sürekli olarak yeni modlar yayımlamaktadır. Bu içeriğimizde de BeamNG.drive Koenigsegg agera Araba modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız.

BeamNG Koenigsegg agera Araba Modu

Araba ve motorsiklet kullanmayı sevenler genel olarak simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Bu sebepten dolayı da sizlerle birlikte Koenigsegg agera Araba 0.27,x modunu paylaşmaktayız. Uzun zamandır sevilen ve beğeni kazanan bir araç modu olması nedeniyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen 0.27 sürümü ile uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma sunuyoruz. Bu sayede oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. BeamNG.drive araba modu paylaşımlarımız, özellikle son zamanlarda oyuncular tarafından bir hayli beğenilmektedir. Bu sebepten dolayı mutlaka kategorimizde yer alan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

BeamNG.drive Koenigsegg agera Araba modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca liste halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

Mod Özellikleri
 • – Tam PBR Dokuları✅
 • -Gerçekçi kullanım✅
 • -iyi jbeam ✅
 • -3 yapılandırma✅
 • -gerçekçi ses✅
 • -farlar ve göstergeler çalışır ✅
 • 15. yıldönümüne özel ser

 

 Koenigsegg agera Araba

Koenigsegg agera Araba

 Koenigsegg agera Araba

Koenigsegg agera Araba

Mod Hakkında
Yapımcı: drive beams
Oyun Kategorisi: BeamNG.drive Mods
Mod Türü: Araç

BeamNG Koenigsegg agera Araba Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
 1. Aşağıdaki linkten BeamNG.drive Koenigsegg agera Araba Modu bilgisayarınıza indirin.
 2. Bilgisayarımızdan Program Files > Steam > Steamapps > Common >BeamNG.drive klasörünü açalım.
 3. Buradan ise Content klasörüne girelim.
 4. Buradan ise Vehicles Klasörünü Açalım
 5. İndirdiğiniz Rar dosyalarını buraya atalım. Hepsi bukadar !

BeamNG.drive Koenigsegg agera Araba Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte BeamNG Koenigsegg agera Araba mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.