Değerlendirin

BeamNG.drive, oyun dünyasında en iyi ve beğeni kazanan gerçekçi simülasyon türlerinden birisidir. Araba kullanma smilasyon oyunu denildiğinde ilk olarak akla geldiğinden, genel olarak bu bağlamda büyük bir ilgi ve rağbet doğurmaktadır. Gerçekçi grafikler ve oyun motoru ile birlikte, oyuncuların gönlünü fethedecek bir smilasyon yapısı sizleri beklemektedir. BeamNG oyununu daha keyifli bir hale getirmek için çeşitli mod geliştiricileri sürekli olarak yeni modlar yayımlamaktadır. Bu içeriğimizde de BeamNG.drive 2020 Audi RS5 B9 Araba modu ile birlikte sizlerle paylaşımda bulunacağız.

BeamNG 2020 Audi RS5 B9 Araba Modu

Araba ve motorsiklet kullanmayı sevenler genel olarak simülasyon tarafına büyük bir ilgi duymaktadırlar. Bu sebepten dolayı da sizlerle birlikte 2020 Audi RS5 B9 Araba 0.27,x modunu paylaşmaktayız. Uzun zamandır sevilen ve beğeni kazanan bir araç modu olması nedeniyle, sizlerin de seveceğini düşünmekteyim. Mod, oyun ile birlikte tamamen 0.27 sürümü ile uyuşmaktadır. Bizler modları paylaşmadan önce bizzat deniyoruz ve sizlerle birlikte paylaşıma sunuyoruz. Bu sayede oyunun uyumlu sürümüne kurulum sağladığınızda herhangi bir problem olmayacaktır. BeamNG.drive araba modu paylaşımlarımız, özellikle son zamanlarda oyuncular tarafından bir hayli beğenilmektedir. Bu sebepten dolayı mutlaka kategorimizde yer alan oyunlara göz atmanızı tavsiye etmekteyim.

BeamNG.drive 2020 Audi RS5 B9 Araba modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca liste halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

Mod Özellikleri
  • – %100 Jbeamed
  • – özel Göstergeler ve Headup Display
  • – hafif Animasyonlar
  • – tam çalışan İç aksam ve ışıklar
  • – Işıkların en doğru Glowmap’leri

 

2020 Audi RS5 B9 Araba mods

2020 Audi RS5 B9 Araba mods

2020 Audi RS5 B9 Araba mods

2020 Audi RS5 B9 Araba mods

Mod Hakkında
Yapımcı: modland
Oyun Sürümü: BeamNG.drive Mods
Mod Türü: Araç

BeamNG 2020 Audi RS5 B9 Araba Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
  1. Aşağıdaki linkten BeamNG.drive 2020 Audi RS5 B9 Araba Modu bilgisayarınıza indirin.
  2. Bilgisayarımızdan Program Files > Steam > Steamapps > Common >BeamNG.drive klasörünü açalım.
  3. Buradan ise Content klasörüne girelim.
  4. Buradan ise Vehicles Klasörünü Açalım
  5. İndirdiğiniz Rar dosyalarını buraya atalım. Hepsi bukadar !

BeamNG.drive 2020 Audi RS5 B9 Araba Modu İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte BeamNG 2020 Audi RS5 B9 Araba mod indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.