5/5

Assetto Corsa, yarış alanında en başarılı ve sevilen isimlerden birisidir. Bu sebepten dolayı oyuncular tarafında yarış denildiğinde akla ilk olarak geliyor demek, en doğru cümlelerden birisi olacaktır. Peki Assetto Corsa oyununu nasıl daha eğlenceli hale getirebilirsiniz? İşte bu noktada Assetto Corsa harita modları ön plana çıkmaktadır. Mod yapımcıları tarafından yapılan birçok farklı yarış parkuru yer almaktadır. Bu modlar ile birlikte oyunlarınızı daha zevkli ve daha eğlenceli bir araba yarışına dönüştürebilirsiniz. Bu içeriğimiz de sizlerle birlikte Assetto Corsa Tor Wyrazów Harita modu indir paylaşımında bulunmaktayız.

Assetto Corsa Tor Wyrazów Yarış parkuru Modu

Hem yarışmak hem de simülasyon kategorisi ile oyunu daha zevkli hale getirmek Assetto Corsa oyununa yakışıyor demek mümkündür. Bu sebepten dolayı da birçok mod yapımcısı bu alanda Assetto Corsa mod geliştirerek oyuncular ile paylaşmaktadır. Çeşitli harita modları ile oyun çok daha zevkli bir hale gelmektedir. Bildiğiniz gibi yarış oyunlarında en önemli konulardan birtanesi de Yarış parkurlarıdır.Bazı pistler kaygan iken bazı pistler serttir.Bazen himalayalarda bir haritada oynarken bazen kutuplarda kendinizi yarışırken bulabilirsiniz.. Oyun Serüveni olarak bu noktada sizlere birçok farklı oyun modlarını paylaşmaktayız. Assetto  Corsa ile alakalı birçok moda, kategorilerden hızlıca ulaşabilir ve sizleri bekleyen modları kolaylıkla görebilirsiniz.

Assetto Corsa Tor Wyrazów modu içerisinde yer alan özelliklere kısaca maddeler halinde bir göz atalım. Bu sayede sizlerde indirmiş olduğunuz modun özelliklerini hızlıca öğrenmiş olabilirsiniz.

  • 0.7 - 0.9 Km uzunluk.
  • Drift Haritası
  • Yarış Haritası
Assetto Corsa- Tor Wyrazów Haritası

Assetto Corsa- Tor Wyrazów Haritası

Assetto Corsa- Tor Wyrazów Haritası

Assetto Corsa- Tor Wyrazów Haritası

Assetto Corsa- Tor Wyrazów Haritası

Assetto Corsa- Tor Wyrazów Haritası

Mod Hakkında
Yapımcı: mods
Oyun Sürümü: Assetto Corsa harita Modu
Mod Türü: Map

Assetto Corsa Tor Wyrazów Mod Kurulumu

Mod Kurulumu
  1. Aşağıdaki linkten Assetto Corsa Tor Wyrazów Modu bilgisayarınıza indirin.
  2. Bilgisayarımızdan Steam programının kurulu olduğu klasörü açalım.
  3. Buradan ise Steam Library klasöründen Steamapps > Common klasörüne girelim.
  4. Açılan ekrandan Content klasörü içerisinden Tracks klasörünü açın.
  5. İndirdiğiniz Rar içerisindeki klasör dosyalarını buraya atın.

Assetto Corsa Tor Wyrazów Harita Mod İndir

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte Assetto Corsa Tor Wyrazów Map Modu indir paylaşımında bulunmaktayız. Bu sayede sizlerde modu indirerek hızlıca kurulum sağlayabilirsiniz. Mod kısmında bir problem yaşamamanız için uyumlu olan sürümü kullanmanızı tavsiye etmekteyim. Bu sayede oyun içerisinde herhangi bir donma, oyundan atma gibi problemler ile karşılaşmamış olacaksınızdır.